Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - imagri - 17-09-2014 20:26

Co się dzieje ostatnio z Paidverts? Naliczenia malutkie, teraz jakieś dziwnie długie opóźnienie w dostawie głównego naliczenia.. Czyżby początek końca?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 17-09-2014 20:30

(17-09-2014 20:26)imagri napisał(a):  Co się dzieje ostatnio z Paidverts? Naliczenia malutkie, teraz jakieś dziwnie długie opóźnienie w dostawie głównego naliczenia.. Czyżby początek końca?

SpokojnieSmile Admin wczoraj pisał w newsie, że dziś będzie na wyjeździe i może nie mieć czasu. Jutro pewnie będzie podwójne naliczenie za 2 dni.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - chiqi - 17-09-2014 20:35

(17-09-2014 20:26)imagri napisał(a):  Co się dzieje ostatnio z Paidverts? Naliczenia malutkie, teraz jakieś dziwnie długie opóźnienie w dostawie głównego naliczenia.. Czyżby początek końca?

Bez przesady.
Zobacz sobie Jo na FB i wszystko będzie jasne.
Kobieta= kłopoty.
Ale tak serio to pisał, że jest w Bilbao może dlate


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 17-09-2014 21:14

Właśnie pojawiło się oficjalne info w daily news, Jo pisze, że jutrzejsze naliczenie będzie z dwóch dni czyli to co miało być dziś w połączeniu z jutrzejszym Smile

Tak więc uspokajam towarzystwo Smile i miłej nocy Wink


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - soni21 - 18-09-2014 07:41

Witam Smile 1 post tutaj wiec jesli cos bedzie nie tak to mowcie : )

od kilku dni tez jestem uzytkownikiem PV (niestety o ref-ie przeczytalem po czasie - jesli mozna gdzies dodac polecajacego jeszcze to z checia to zrobie) i mam pare pytan i watpliwosci, moze ktos z Was bedzie znal odpowiedz. Przewaznie nie korzystam z takich programow tylko czegos bardziej hmm "pewnego" ale opinie na temat admina i jego 1 serwis jakos mnie skusily. Wyglada wszystko ladnie, zapowiada sie obiecujaco i mam nadzieje ze zostanie tak przez dluzszy czas.

1. 1 dzień zarobilem 400 BAP a w 2 dniu juz tylko 300 i po wczorajszym dniu mialem 700 na koncie - dzisiaj teraz sie loguje i mam tylko 644 ? cos nie tak z naliczaniem ? trzeba to gdzies zglosic ?

2. od dzis przy sumie 644 BAP pojawily mi sie platne reklamy o.O Smile za 0.0001 i 0.0048 Big Grin wyjkonalem ta 2, na koncie widnieje 0.0048 ale... po 5 min 0.0000 ? co sie z tym satlo ? przed chwila zrobilem 3x reklamy po 0.0005a naliczylo mi 0.00144 :-) ? to sie wszystko wyrowna przy nastepnym restarcie strony nie wiem czy tak jest zwykle ?

3. chcialem pominac ten 1 etap ciulania i wplacic 1 dolara ale hmm jest jakas opcja zeby wplacic anonimowo tego dolara ? bo jak narazie to sie doczytalem i posprawdzalem ze wszystkie portfele - powiazanie z kontem bankowym - jedynie PP ale zeby na PP wplacic tez trzeba sie powiazac ? a narazie nie chce tego robic z PV. chyb tylko przez znajomego co by przeslal na "konto PP jan kowalski 3,5 zl i wtedy da sie doladowac PV "

sory za taki wywod, ale jak ktos cos bedzie wiedzial na te tematy to prosilbym o mala podpowiedz, dzieki, pozdrawiam Soni21


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - chiqi - 18-09-2014 08:14

1. Mógł zostać odprowadzony podatek lub po prostu dodali Ci jakieś kliki do zrobienia i odjęło Ci punkty BAP
2. Nie wiem co może być przyczyną, nigdy się to nie zdarzało. Jeśli nic się nie poprawi pisz ticket do admina (na dole w zakładce support)
3. Anonimowo można przez bitcoin. Powiązać trzeba, ale czego się boisz (tego trochę nie rozumiem)


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - soni21 - 18-09-2014 11:20

dzieki za podpowiedz. no jest te 0,0144 za 3 kliki, ten 1 pierwszy co znikl hmm jak sie sytuacja nie powtorzy to dam spokoj, nie bede zawracal glowy 1 klikiem a jak sie powtorzy to napisze i dodam ten pierwszy przy okazji.

swoja droga znikl ten co faktycznie pisalo 0,0048 i faktycznie o 0,0048 powiekszyl saldo Big Grin a te co pisza 0,0005 powiekszaja o 0,0048 i sa Smile dobra juz nie marudze Tongue

nie chce niepotrzebnie takich powiazan, dopiero gdy bede mial wieksza sumke do wyplaty to wtedy tak. narazie chce zobaczyc co i jak


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - cuncilgnu - 18-09-2014 11:33

z mila checia zarejestruje sie z reffa kogos kto pomoze mi sie rozkrecic i odpowie na ewentualne pytania Wink priv.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Watoga - 18-09-2014 11:37

@cuncilgnu autor tematu? Badź użytkownik infokasa właśnie będę z nim rozpoczynał współprace.

Zapraszam na pw. pogadamy badz gg 7188880


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - zet - 18-09-2014 11:46

@soni21
Ta roznica wynika stąd ze 5% za klik idzie do sponsora.
Jak klikasz reklame i potem wpisujesz te 3 pola to wyzej masz napisane
ile idzie do sponsora a ile do Ciebie.
Poza tym w PV sa bardzo szczegolowe statystyki kazdego klika,
kazdej przyslanej i wyklikanej reklamy.
Nic w przyrodzie nie ginieSmile