Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie (/Temat-Skrill-klopot-z-wyplata-z-bankomatu-i-z-platnosciami-w-sklepie-92712)



Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie - Inwestor25 - 17-06-2014 22:04

Jakiś czas temu zamówiłem kartę Skrill. Do niedawna było spoko, ale teraz pojawiły się 2 problemy.

1. Próbując wypłacić gotówkę z bankomatu bankomat coś pomielił, pomyślał, posortował pieniążki i... wypluł kartę twierdząc, że transakcja nie może zostać zrealizowana. Pieniędzy nie wypłacił. Na koncie Skrill kwota została zablokowana. Czy ta kwota wróci do obiegu czy mam problem?

2. Wcześniej nie próbowałem płacić w sklepie kartą. Dziś próbowałem i transakcja została odrzucona w 2 sklepach. Karta Skrill MasterCard


Z góry dziękuję za jakieś wypowiedzi i porady.


RE: Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie - gullit - 15-12-2018 15:18

mam to samo dziś próbowałem w bankomacie i w sklepie transakcja odrzucona
nie mama pojęcia co się dzieje, na skrill nic nie pisze że są jakieś problemy techniczne


RE: Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie - SkylineR34 - 15-12-2018 15:37

Wczoraj płaciłem w sklepie stacjonarnym, potem online i nie było żadnych problemów.
Może chwilowy problem, z 2-3 razy w roku się zdarzy taki dzień.
Na następny dzień już wszystko jest ok.


RE: Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie - Duxone00 - 15-12-2018 20:22

ostatnio też coś takiego miałem i po emailach do skrila okazało się iż po tym jak zasiliłem skrila przez neteller
załączyła się jakaś cicha blokada o której nigdzie nie wspomniano nawet przy logowaniu, i niestety trzeba było wysyłać skan dowodu + zdjęcie jak trzymasz dowód, na zdjęciu musi być wyraźnie widać dane z dowodu który trzymasz ;/


RE: Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie - gullit - 15-12-2018 21:12

ok dzięki za odpowiedzi,spróbuję w poniedziałek oby działało.
Zobaczyłem tą wiadomość na emailu, może to coś ma wspólnego ze nie mogę wypłacić pieniędzy w bankomacie, tylko że nie rozumiem co mam zrobić co mam dodać? karta jest aktywna.
https://gyazo.com/e0c3fe0afac885bb2e57ae481cfd961b


RE: Skrill - kłopot z wypłatą z bankomatu i z płatnościami w sklepie - SkylineR34 - 16-12-2018 13:03

Dzisiaj możesz śmiało wypłacać.
Przed chwilą płaciłem kartą skrillową w biedrze i wszystko działa bez problemu.