Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal problem z zapłatą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal problem z zapłatą. (/Temat-PayPal-problem-z-zaplata-92705)



PayPal problem z zapłatą. - fastrets - 17-06-2014 20:37

Witam. Chciałem kupic dziś Indexer do GSA , poprzez oficjalną strone podałem wszystkie dane i doszedłem do momentu płatnosci przez paypal ,ale gdy chce zapłacić wyświetlas mi sie taki komunukat:

Cytat:Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna).


Miał ktoś podobny problem? , jak to rozwiązać? pomoże ktoś?


RE: PayPal problem z zapłatą. - YouAreKilled - 17-06-2014 20:49

Ja tak miałem.
Koleś podał zły email.

Może nie masz saldo w tej walucie w której płacisz ?


RE: PayPal problem z zapłatą. - fastrets - 17-06-2014 20:59

Mam w tej walucie , USD Smile


RE: PayPal problem z zapłatą. - znanonim - 29-07-2014 15:54

Identyczny problem na PaidVerts.com ... Zamieniłem PLN na USD i ustawiłem $ jako walutę podstawową i nadal nie mogę zapłacić. POMOCY!


RE: PayPal problem z zapłatą. - marcel_kk - 29-07-2014 19:38

Zweryfikujcie konta PayPal.


RE: PayPal problem z zapłatą. - znanonim - 30-07-2014 10:54

(29-07-2014 19:38)marcel_kk napisał(a):  Zweryfikujcie konta PayPal.

Konto zweryfikowane (konto bankowe podane, kwoty przelewów wpisane). Nie mogę zapłacić ani na PayPal, ani na Adf.ly z ŻADNEJ przeglądarki (gdzieś coś czytałem o ciastkach i żeby spróbować na innej przeglądarce). Jakieś inne pomysły?