Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Play Extended nielegalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz Play Extended nielegalny? (/Temat-Lockerz-Play-Extended-nielegalny-9266)

Strony: 1 2


Lockerz Play Extended nielegalny? - Janas - 25-06-2010 13:04

Siema

Wiem że już była dyskusja na ten temat ale mam nowe wieści od Lockerz.
Napisałem do nich maila z pytanie czy Lockerz Play Extended jest legalny i oto co mi odpisali :

Cytat:Hey there,

Thanks for replying.

The use of such addons is against the Lockerz Terms (http://www.lockerz.com/terms ).

Lockerz Support
Pittsburgh, PA
[email protected]


Z tekstu wynika że stosowanie takich addonów jest niezgodne z regulaminem. Być może jest to powód, przez który Lockerz odjęło PTZ wielu użytkownikom.

Większość osób twierdzi że Lockerz Play Extended jest niewykrywalny, lecz dlaczego Lockerz odjęło PTZ wielu ludziom którzy właśnie używali najnowszej wersji addonu?

Problemu nie było kiedy Lockerz Play Extended był "odpalany" przez Greasemonkeya.
Teraz addon jest dodatkiem a nie regułą i może dlatego Lockerz potrafi go wykryć.

Lecz co to Lockerz przeszkadza że ułatwiamy sobie oglądanie ich filmów?


Zapraszam do komentowania sprawy


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - SZAFI - 25-06-2010 13:14

Może im chodzi o to żeby "Oglądać filmiki" a nie "Włączyć i nabijać PTZ" ... takie moje przypuszczenie...


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Tech - 25-06-2010 13:15

Cytat:Lecz co to Lockerz przeszkadza że ułatwiamy sobie oglądanie ich filmów?
Jakby chcieli nam ułatwić to sami by dodali takie opcje. Dużo czasu by ich to zapewne nie kosztowało..

Pokaż nam jaki email do nich wysłałeś, bo mogłeś coś źle napisać i cię nie zrozumieli. Wątpię, żeby tak wprost napisali, że LPE jest niezgodny z ich regulaminem. Choć ja sam go nie używam (z ostrożności) Wink


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Yanke$ - 25-06-2010 13:32

Gwoli ścisłości podaj treść mejla, którego do nich wysłałeś, bo ja...

wysłałem im:
Cytat:Hi, Lockerz From today, I'm till using an add called Lockerz Play Extended (you can download it right here:https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/161890/ ). It's very usefull and convenient because it sorts a videos f.e. from the shortest to the longest in each category. And here is my question: is it illegal ?

i odpowiedzieli
Cytat:Thanks for writing! The "PLAY Extender" addon is really the same as any
non-Lockerz application: We had nothing to do with its design or distribution,
so we don't know what it's capable of. Use it at your own risk, because Lockerz
can't be held responsible for anything that happens as a result of its use.
Peace,
AZ

w skrócie: "używaj na własne ryzyko, nic nam do tego".

Wątpię, żeby tak od razu zmienili zdanie.


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Razer - 25-06-2010 14:58

LPE (skrót) nie pozostawia żadnych śladów. Ani w JS, ani w niczym, co mogłoby Lockerz pomóc stwierdzić, że używano tego dodatku. W dodatku nie każdy, komu usunięto PTZ używał tego programu.


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Silek - 25-06-2010 15:04

Jak na mój gust nie banują za ten dodatek bo w pale mi sie nie mieści jak oni są w stanie wykryć jaki skrypt jest otwierany na mojej przeglądarce w danym momencie a zwłaszcza, że on włącza tylko filmiki po kolei jak leci a przecież równie dobrze mogę robić to samo bez skryptu i też mogą mnie niby zbanować tak ? Nie wierzę w żadne bany za ten addon.
Yanke$ zresztą Wam dobitnie uświadomił co Lockerz o tym myśli i za przeproszeniem oni mają w to wyjebane. Używajcie tego do woli kto tam chce. Nikt Wam tego nie zabroni.
Dziękuje za uwage. Dobranoc.


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Janas - 25-06-2010 19:44

Wysłałem im maila podobnego do twojego Yanke$ ( niestety go nie zapisałem ponieważ wysyłałem przez Contact us ). Napisałem że używam tego dodatku i że sortuje on filmy bla bla bla i czy jest legalny.

A tak poza tym za co Lockerz mogło odjąć PTZ tylu userom? Oczywiście przypuszczając że nie mieli fake maili.


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Dominator - 25-06-2010 19:57

Legalny i tyle, przecież to tylko sortowanie.


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Burned - 28-06-2010 18:33

Pewnie obczaili to i uznali że program ułatwia "oglądanie filmików" bo my ich nie oglądamy, wcześniej zerkanłem by sprawdzic czy już można capche wpisac a teraz samo wyskakuje.
Możliwe że odjeli PTZ tym osobom którzy ich dużo zdobyli w krótkim czasie bo kto normalny będzie przez 15h oglądał filmiki a jak ktoś pracuje przy komputerze to może z programem oglądac bo tylko capche czasami przepisze.


RE: Lockerz Play Extended nielegalny? - Lubelak - 29-06-2010 14:00

ja tam oglądam cały czas nim