Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts - reklamy z AdFly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts - reklamy z AdFly (/Temat-PaidVerts-reklamy-z-AdFly-92575)



PaidVerts - reklamy z AdFly - foofaraw - 14-06-2014 20:19

Siema.
Mam taki problem - niektóre z płatnych reklam na PV przekierowują mnie do AdFly, nie załącza się licznik i generalnie nie zalicza reklamy. Jest jakiś sposób, żeby takie reklamy zaliczyć poza recyklingiem?

Pozdrawiam


RE: PaidVerts - reklamy z AdFly - Clovere - 14-06-2014 20:33

Jak cie przekieruje to robisz inną reklame która nie jest z adf.ly i potem znowu wracasz do tej Wink


RE: PaidVerts - reklamy z AdFly - foofaraw - 14-06-2014 20:37

Zdawało mi się, że wracałem do tej reklamy kilkukrotnie i ciągle było to samo. Ale spróbuje jeszcze raz.


RE: PaidVerts - reklamy z AdFly - Clovere - 15-06-2014 11:23

(14-06-2014 20:37)foofaraw napisał(a):  Zdawało mi się, że wracałem do tej reklamy kilkukrotnie i ciągle było to samo. Ale spróbuje jeszcze raz.

Bynajmniej mi to pomagało, jak to nie pomaga to wyczyść ciasteczka Smile


RE: PaidVerts - reklamy z AdFly - foofaraw - 15-06-2014 12:10

Clovere, klik Wink

Faktycznie, zostawiłem te reklamy na koniec i jakoś przeszły. Spróbuję jeszcze z ciasteczkami, dziękuje za pomoc.


RE: PaidVerts - reklamy z AdFly - infokasa - 15-06-2014 14:58

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, jeśli ktoś wrzucił adf to na stronie z reklamą jest ona niewidoczna. Jednak jeśli jeszcze raz będziesz miał taki przypadek wyślij ticket i Jo to naprawi.


RE: PaidVerts - reklamy z AdFly - marinko13 - 17-06-2014 12:43

Takie sytuacje raczej nie powinny mieć miejsca, a mimo to zdarzają się. szkoda.


RE: PaidVerts - reklamy z AdFly - zaklinakase - 19-08-2014 16:24

Spróbuj zmienić przeglądarkę