Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki (/Temat-Downloaded-pl-%E2%80%93-Nowy-PP-wysokie-zarobki-92428)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - szykiryki - 08-07-2014 17:17

Musiałam zrobić aktywację po stronie własnego serwisu i wraca do normy ;]


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - eforsa - 08-07-2014 18:26

(08-07-2014 14:10)szykiryki napisał(a):  Szkoda, że zmieniliście 'stopkę' w tym programie.
Wcześniej miała jedną linijkę (w przypadku 25/19), informującą o kosztach, teraz są to 4 linijki, cholernie rzucające się w oczy...a w innych modelach płatności informacja o kosztach zajmuje spory kawałek strony...

Stopka "bardzo rzuca się w oczy"? Na pewno tak jest? Widoczna jest dopiero po scrollowaniu. Większa ilość tekstu dodatkowo zaciera kwotę, która normalnie od razu rzuciła by się w oczy. Są to sugestie operatorskie i nie powinny mieć negatywnego skutku w konwersji.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Panix - 08-07-2014 19:08

Na wordpressie da się zrobić aktywacje po własnej stronie serwisu bo mam z tym problem? Proszę o odpowiedź


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - szykiryki - 08-07-2014 19:13

U mnie niestety problemy z aktywacją na własnej stronie serwisu, nie zlicza klików... eforso, podesłałam linka Smile


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Panix - 11-07-2014 17:01

Jak umieszcze aktywacje na swojej stronie to na dole strony trzeba umiescic stopke? Wystarczy skopiowac ta z downloaded?


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - annanan - 28-07-2014 21:16

Przez przypadek włączyłam usługę downloaded.pl sms na nr 91900. Proszę, powiedzcie mi jak wyłączyć usługę bo z regulaminu zrozumiałam, ze będę dostawała przez rok smsy za taka kwotę co tydzieńSad. Nie stać mnie na opłacanie takiej stawki ponieważ nie pracuję więc bardzo proszę o pomoc Sad.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - suchy0001 - 29-07-2014 10:46

(28-07-2014 21:16)annanan napisał(a):  Przez przypadek włączyłam usługę downloaded.pl sms na nr 91900. Proszę, powiedzcie mi jak wyłączyć usługę bo z regulaminu zrozumiałam, ze będę dostawała przez rok smsy za taka kwotę co tydzieńSad. Nie stać mnie na opłacanie takiej stawki ponieważ nie pracuję więc bardzo proszę o pomoc Sad.

to jednorazowe.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Por2010 - 21-10-2014 15:04

w wiadomości zwrotnej z opcji mt free jest podany koszt smsów ?


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - suchy0001 - 21-10-2014 15:37

w tmobile i plusie nie.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - JestemZeWsi - 23-11-2014 22:07

jak umiescic ten widget na wp ? żeby był na środku postu bo kminie już cały dzien