Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki (/Temat-Downloaded-pl-%E2%80%93-Nowy-PP-wysokie-zarobki-92428)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Kurus92 - 21-06-2014 09:48

@up
3 pierwsze to smsy premium o określonych wartościach,zaś reszta to subskrypcje sms,czyli jeśli ,,delikwent" nie wyłączy usługi to co poniedziałek bodajże będziesz dostawał określoną kwotę.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - domin_dz - 21-06-2014 15:26

Czy Wasz serwis oferuje umowę o dzieło?


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - eforsa - 22-06-2014 08:22

(21-06-2014 15:26)domin_dz napisał(a):  Czy Wasz serwis oferuje umowę o dzieło?
http://panel.eforsa.pl/help/article/7


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - PawelC - 22-06-2014 09:22

A jak to jest z rozliczeniami ??? Ja mogę mieć jeszcze z tego zwrot czy musze jeszcze wpłacać coś do urzędu skarbowego ???? Z tej okazji że mam dochód ??? Co ? ? Sory ze zasmiecam temat Big Grin


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - krazu - 22-06-2014 11:00

(22-06-2014 09:22)PawelC napisał(a):  A jak to jest z rozliczeniami ??? Ja mogę mieć jeszcze z tego zwrot czy musze jeszcze wpłacać coś do urzędu skarbowego ???? Z tej okazji że mam dochód ??? Co ? ? Sory ze zasmiecam temat Big Grin

Przejrzyj dział Prawo i podatki. Masz rację, zaśmiecasz ten temat, bo kwestie podatkowe już na tym forum były wałkowane setki razy i są od tego odpowiednie tematy.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - themate0 - 22-06-2014 13:54

co myślicie o dopasowaniu komentarzy do formatu pliku? (automatycznie) ??


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - PawelC - 23-06-2014 08:54

A ja bym jeszcze dodał możliwość wstawienia pliku po aktywacji Big Grin tak zwanego direct linku.
np dajesz jakiś plik np hack albo coś . Jest aktywacja a potem automatycznie rozpoczyna sie pobieranie.

[Obrazek: Vb5ecuh.png]

Widać wszystko na obrazku Smile i tak jak najbardziej ktoś pobierze plik Big Grin i z głowy Big Grin

PONAWIAM


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - kamildv5 - 26-06-2014 19:21

[Obrazek: 123jt.jpg]


Coś jest nie tak z widgetem, czy jest możliwość przeniesienia tego napisu z ceną w inne miejsce strony np. stopkę ?


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Garownik - 27-06-2014 07:32

Właśnie, zmieńcie to jak było wcześniej, gdzie wyskakiwało z buttonem aktywuj czy tam aktywacja. Teraz mam z tego zerową konwersję a wcześniej ładnie wpadało.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - themate0 - 27-06-2014 08:33

Postępuj wg. poniższej instrukcji

po wg się nie pisze kropki Big Grin