Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki (/Temat-Downloaded-pl-%E2%80%93-Nowy-PP-wysokie-zarobki-92428)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - eforsa - 11-06-2014 19:54

(11-06-2014 19:50)michal86ole napisał(a):  Może być zmiana samego napisu na popularne formaty, bo głupio to wygląda, jeśli wstawiam plik.avi a widać .rar. A błąd wystąpił w godzinie pisania postu, możecie nawet u mnie sprawdzić, bo zrobiłem sobie testowy plik do pobrania i wtedy to zauważyłem.

Już zlecone. Jutro zostanie wdrożoneSmile
Będzie można napisać "cokolwiek" zarówno z poziomu kreatora jak i automatycznie kreowanych URL

(11-06-2014 19:48)Szaman1644 napisał(a):  Macie coraz ciekawsze propozycje, chyba się do Was wybiorę Big Grin

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy do Nas serdecznie! Wink

(11-06-2014 19:42)Szaman1644 napisał(a):  Czemu tam pisze, że jest darmowa 0 zł rejestracja???

Jest to nasze sprawdzone rozwiązanie - zgodnie z regulaminem.
Dodatkowo zwiększa skuteczność konwersji.

Tekst ten widnienie na każdym formularzu aktywacji i prowadzi po ew. kliknięciu do subskrypcji MT, gdzie sama "aktywacja usługi" jest faktycznie DARMOWA a dopiero po zweryfikowaniu telefonu naliczone są w późniejszym czasie opłaty i odnowienia. Hasło jest więc w 100% poprawne i zaakceptowane przez operatorów komórkowych.

(11-06-2014 19:50)michal86ole napisał(a):  Może być zmiana samego napisu na popularne formaty, bo głupio to wygląda, jeśli wstawiam plik.avi a widać .rar. A błąd wystąpił w godzinie pisania postu, możecie nawet u mnie sprawdzić, bo zrobiłem sobie testowy plik do pobrania i wtedy to zauważyłem.

Jeżeli błąd się powtórzy to wyślij go do Nas. Dzisiaj i jutro będą jeszcze momenty, gdzie będziemy dogrywać pliki na serwer FTP przy aktualizacjach i prawdopodobnie teraz właśnie trafiłeś na taki moment - stąd taka strona komunikatu.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - aero2 - 11-06-2014 20:13

Trochę te subskrypcje powinny być niższe za 4,92 zł (minimalne doładowanie 5 zł każdy ma) a dostaje się 2,50 zł a wyższa za 14,76 zł a dostaje się 7,50 zł wtedy by było sprawiedliwie.Smile

Jeszcze wprowadźcie Pay per call i rządzicie w subskrypcjach SMS.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - michal86ole - 11-06-2014 20:17

Jutro go przetestuje, bo będę miał akurat na czym, także jakby coś się działo to dam znać.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - eforsa - 11-06-2014 20:32

(11-06-2014 20:13)aero2 napisał(a):  Trochę te subskrypcje powinny być niższe za 4,92 zł (minimalne doładowanie 5 zł każdy ma) a dostaje się 2,50 zł a wyższa za 14,76 zł a dostaje się 7,50 zł wtedy by było sprawiedliwie.Smile

Jeszcze wprowadźcie Pay per call i rządzicie w subskrypcjach SMS.

* MT free (to tylko 5 zł Netto) więc to jest niska stawka. A odnowienia są 3 razy w tygodniu, więc lepiej być nie może.
* MT hdplayer (to 15 zł Netto) + odnowienia 1 raz w tygodniu.

Zapewne wiecie, że ok. 50% pobierają operatorzy i oddajemy Wam ok. 94% zarobków bo zależy Nam na długotrwałej współpracy i chcemy żebyście zarabiali jak najwięcejSmile


Co do "Pay per call" - przyjmujemy wyzwanieSmile napisz proszę jakie usługi widziałbyś pod tego typu rozwiązania?


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - WujRock - 11-06-2014 20:50

No, no. Bardzo ciekawa propozycja Wink W wakacje sie chyba do Wazs wybiore Wink


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - eforsa - 11-06-2014 20:54

(11-06-2014 20:50)WujRock napisał(a):  No, no. Bardzo ciekawa propozycja Wink W wakacje sie chyba do Wazs wybiore Wink

Zapraszamy serdecznieWink Jeżeli macie do Nas jakieś specjalne prośby / propozycje aby móc Was zachęcić do współpracy to jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowySmile


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - aero2 - 11-06-2014 21:04

(11-06-2014 20:32)eforsa napisał(a):  Co do "Pay per call" - przyjmujemy wyzwanieSmile napisz proszę jakie usługi widziałbyś pod tego typu rozwiązania?
Kilka przykładów, resztę niech inni dopiszą.

- Zadzwoń do mnie, spotkamy się na seks.
- Zadzwoń do mnie, porozmawiamy o ...
- Zadzwoń do mnie, pomogę ci ...

Dużo tego jest by wymieniać, ale myślę że 1 najlepsza.

Oczywiście największa stawka subskrypcyjna za minutę musi być.


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - filmsonline - 11-06-2014 21:08

Pierwsze testy za mnąSmile 60 zł w kilkadziesiąt minut zarobione na downloadedSmile
Zapowiada się kosa i wysokie zarobki. Teraz tylko mały ruch puściłem, ale przeniosę do Was całe swoje zaplecze.
Już nie mogę się doczekać jutro tej nowości "aktywacja po naszej stronie portalu"


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - eforsa - 11-06-2014 21:11

[/quote]
Kilka przykładów, resztę niech inni dopiszą.

- Zadzwoń do mnie, spotkamy się na seks.
- Zadzwoń do mnie, porozmawiamy o ...
- Zadzwoń do mnie, pomogę ci ...

Dużo tego jest by wymieniać, ale myślę że 1 najlepsza.

Oczywiście największa stawka subskrypcyjna za minutę musi być.
[/quote]

Jutro rozpoczniemy rozmowy z operatorami bo opcja może być ciekawa. Nie mamy jednak doświadczenia, czy użytkownicy będą chcieli płacić za takie rozwiązanie bo na pewno przy tego typu usłudze będą najpierw informowani o kosztach połączenia. Tak czy tak dla zachowania przejrzystości temat proszę aby tę dyskusję kontynuować w temacie "ogólnym": http://zarabiam.com/Temat-Eforsa-pl-Temat-Ogolny-91632


RE: [ Downloaded.pl ] – Nowy PP, wysokie zarobki - xjointmanx - 11-06-2014 21:40

oooo nad tym się zastanawiałem gdzie iść z plikami a tu taka niespodzianka czas się zabrać do pracy Smile