Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? (/Temat-Jak-ominac-weryfikacje-zdjeciowa-na-FB-92246)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - MostWanted - 07-06-2014 19:01

Czy da się jakoś to przechytrzyć??


Kurdee.. miałem 3 konta z czego skupiłem się na jednym i właśnie mi go zablokowali. Nie wiem czemu, nawet nic nie spamowałem na grupach, tylko przyjmowałem zaproszenia od znajomych i dodawałem się do grup. Przez kilka dni próbowałem stworzyć stabilne fake konto na fb, a teraz to poszło wszystko na marne. Jeszcze w dodatku przez ostatnie 2 dniu próbuje przejść tą weryfikację i następny stracony czas.. Sad
A już chciałem coś działać w weekend i nic z tego. smutny

A co do samej weryfikacji, to muszę rozpoznać 5 osób. Dla każdej osoby dostaje po 3 zdjęcia. Mogę 2 razy pominąć osobę. Gdy coś wpisuje, zazwyczaj pojawia się 8 imion i nazwisk, zawierające wpisaną literę. Nie ma ograniczonego czasu na wpisanie swoich typów. Gdy weryfikacja, się nie uda lub ją przerwę w trakcie, muszę czekać godzinę by powtórzyć. Czas jest liczony od rozpoczęcia weryfikacji.


Ma ktoś pomysł, wie jak to zrobić? Mógłbym się jakoś odwdzięczyć.


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - aero2 - 07-06-2014 19:05

Nie ma jeszcze sposobu który na 100% ci odblokuje konto.
Teraz oprócz weryfikacji zdjęciowej na końcu jest weryfikacja tożsamości której raczej nikt nie przejdzie mając konto fejka.


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - MostWanted - 07-06-2014 19:20

(07-06-2014 19:05)aero2 napisał(a):  Nie ma jeszcze sposobu który na 100% ci odblokuje konto.
Teraz oprócz weryfikacji zdjęciowej na końcu jest weryfikacja tożsamości której raczej nikt nie przejdzie mając konto fejka.

Zaraz, zaraz czyli jak mi się uda jakimś cudem odblokować to od razu potem fb żąda dowodu tożsamości, czy dopiero po jakimś czasie, jak fb znowu wykryje jakiekolwiek nieprawidłowości na moim koncie?


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - aero2 - 07-06-2014 20:29

Nie wiem czy po odblokowaniu, po nieudanym odblokowaniu mi wyskoczył dowód tożsamości.


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - Gravity - 09-06-2014 22:00

Jest limit godzinowy . I jeśli nie przejdziesz weryfikacji zdjęciowej to możesz zweryfikować konto poprzez podanie dowodu tożsamości a jeśli minie ta godzina to dalej możesz próbować weryfikacje zdjęciową i tak wkółko ( chyba ).


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - Duxone00 - 15-08-2014 10:33

(07-06-2014 19:01)MostWanted napisał(a):  Czy da się jakoś to przechytrzyć??


Kurdee.. miałem 3 konta z czego skupiłem się na jednym i właśnie mi go zablokowali. Nie wiem czemu, nawet nic nie spamowałem na grupach, tylko przyjmowałem zaproszenia od znajomych i dodawałem się do grup. Przez kilka dni próbowałem stworzyć stabilne fake konto na fb, a teraz to poszło wszystko na marne. Jeszcze w dodatku przez ostatnie 2 dniu próbuje przejść tą weryfikację i następny stracony czas.. Sad
A już chciałem coś działać w weekend i nic z tego. smutny

A co do samej weryfikacji, to muszę rozpoznać 5 osób. Dla każdej osoby dostaje po 3 zdjęcia. Mogę 2 razy pominąć osobę. Gdy coś wpisuje, zazwyczaj pojawia się 8 imion i nazwisk, zawierające wpisaną literę. Nie ma ograniczonego czasu na wpisanie swoich typów. Gdy weryfikacja, się nie uda lub ją przerwę w trakcie, muszę czekać godzinę by powtórzyć. Czas jest liczony od rozpoczęcia weryfikacji.


Ma ktoś pomysł, wie jak to zrobić? Mógłbym się jakoś odwdzięczyć.

Sorry za odkop Wink

znalezione przed chwilą w necie... mam nadzieję że się przyda

http://www.dailymotion.com/video/x20kb4s_usuniecie-weryfikacji-z-fb_tech


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - 8gruzin8 - 22-08-2014 09:41

Dzięki stary za info - właśnie przed chwilą odblokowałem konto na którym mam około 2 tys znajomych (a nie znam ani jednego osobiście - caly świat).
Sposób bardzo dobry tylko trzeba działać szybko bo fejs liczy czas który poświęcasz na zastanawianie się nad imionami - jeśli zastanawiasz się za długo to nawet przy prawidłowych odpowiedziach może nie zaliczyć testu.


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - saper82 - 22-08-2014 10:25

@UP, ta metoda z filmiku pomogła?
Czy przy 2-3tys znajomych przy każdej próbie weryfikacji będą mniej więcej zdjęcia tych samych znajomych?
Tak sugeruje ten filmik.


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - 8gruzin8 - 22-08-2014 21:33

(22-08-2014 10:25)saper82 napisał(a):  @UP, ta metoda z filmiku pomogła?
Czy przy 2-3tys znajomych przy każdej próbie weryfikacji będą mniej więcej zdjęcia tych samych znajomych?
Tak sugeruje ten filmik.

Powiem tak - Mogę wam odblokowywac konta w zamian za reputy lub gold lub dobre słowo Smile
Proszę pisać tu bo skrzynkę mam co chwila pełną.


RE: Jak ominąć weryfikację zdjęciową na FB? - mysc - 24-08-2014 08:43

To miałbym z dwa albo trzy ;P Napisz do mnie na gg, proszę. 5975423 . Jakoś się dogadamy ;]