Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ocenicie mojego bloga? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Ocenicie mojego bloga? (/Temat-Ocenicie-mojego-bloga-92198)

Strony: 1 2 3


Ocenicie mojego bloga? - selfie - 06-06-2014 19:54

Jest to mój pierwszy zrobiony pod ppa blog oraz pierwsza "nisza" którą sam spróbowałem znaleźć (choć wydaję mi się że nic nie zarobie :/ )
http://summonerswarskyarea.wordpress.com/
Wiem że o wiele za długa nazwa i na darmowej domenie ale chciałem
to zrobić "na spróbowanie"
Bardziej zależy mi na waszej ocenie co do dizajnu Jerk
To oznaczy czy wygląda w miare zaufanie itp.

Z góry dziękuje Idea


RE: Ocenicie mojego bloga? - exxthc - 06-06-2014 20:06

nie udostepniaj nigdzie linku do swojego bloga bo Ci beda podkradac pomysly!


RE: Ocenicie mojego bloga? - Klin - 07-06-2014 10:01

Szczerze, na pierwszy raz mogłeś postarać się lepiej to zrobić. Jest sporo niedoróbek i estetycznie słabo to wypada. Popraw skrypt głosowania, nie wyświetlają Ci się przyciski.


RE: Ocenicie mojego bloga? - selfie - 07-06-2014 13:18

(07-06-2014 10:01)Klin napisał(a):  Szczerze, na pierwszy raz mogłeś postarać się lepiej to zrobić. Jest sporo niedoróbek i estetycznie słabo to wypada. Popraw skrypt głosowania, nie wyświetlają Ci się przyciski.

Wiem i dlatego dodałem "Poll has been completeted,Thanks All for voting!"
Nie znalazłem innego skryptu który by działał a sam nie jestem biegły w Html.


RE: Ocenicie mojego bloga? - Klin - 07-06-2014 13:44

(07-06-2014 13:18)selfie napisał(a):  
(07-06-2014 10:01)Klin napisał(a):  Szczerze, na pierwszy raz mogłeś postarać się lepiej to zrobić. Jest sporo niedoróbek i estetycznie słabo to wypada. Popraw skrypt głosowania, nie wyświetlają Ci się przyciski.

Wiem i dlatego dodałem "Poll has been completeted,Thanks All for voting!"
Nie znalazłem innego skryptu który by działał a sam nie jestem biegły w Html.


Wysłałem skrypt na PW


RE: Ocenicie mojego bloga? - poduszka12 - 07-06-2014 18:03

mirror z downloadem popraw, możesz go przenieść trochę wyżej Smile


RE: Ocenicie mojego bloga? - Cathaoir - 07-06-2014 18:16

Może inna czcionka? Przerwy między linijkami tekstu są całkiem spore, przez to całość jest całkiem długa.


RE: Ocenicie mojego bloga? - bimber14 - 09-06-2014 19:18

I uważaj żeby Cie ktoś nie podpitolił bo blog poleci expres z wordpressa. Poszukaj gdzies na forum są darmowe hosty na których możesz postawić sobie bloga.


RE: Ocenicie mojego bloga? - mailmetrash - 14-06-2014 09:09

Ja bym od siebie dodał, żebyś na VirusTotal wrzucił zipa tego samego dnia, którego go wrzucasz do pobierania. Chodzi o to, żeby ludzie zobaczyli, że to ten sam plik. Obecnie na VirusTotalu masz plik wrzucony w zeszłym tygodniu, a na tym Downloadzie masz datę uploadu 13.06.2014. I jeszcze jedna uwaga w szablonie masz informację, że Download SURVEY FREE, a sam Download jest z surwejcą, trzeba by nad tym jakoś pomyśleć, np. że Download worth Surveying czy coś takiego.


RE: Ocenicie mojego bloga? - Qwik - 14-06-2014 09:14

Lepiej nie dodawać ze coś jest za darmo jak większość ofert jak płatnych.Reklamodawcy bardzo się denerwują o takie coś.