Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? (/Temat-W-jakie-programy-inwestujecie-na-dzien-dzisiejszy-92072)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 16-06-2014 19:12

fajny program, ale na dzien dzisiejszy assetmanagementcompany poecany przez japa jest bardziej optymistyczny Smile


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - dorbiel - 16-06-2014 20:05

Ja polecam ten co w stopce. Najpewniejszy i najlepiej placący serwis.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 16-06-2014 20:41

dorbiel@ ten program ma status waiting


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - dorbiel - 16-06-2014 20:56

Nie rozumię, jakie czekanie jak ludzie zarabiają trzeci miesiąc i nie boją się inwestować setki $


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Clovere - 17-06-2014 07:13

Też inwestuje w PaidVerts, narazie zainwestowane ok 9$ no i wiadomo dochodzą opłaty paypal.

W ciągu 3 dni reinwestowane 2$ Smile

I mam już obraną strategie Smile


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - kolorpurpury - 17-06-2014 11:22

10$ + prowizje paypal zainwestowane przedwczoraj w PaidVerts Smile Dzisiaj reinwestycja 1$ Oby popłaciło chociaż do końca 2014 roku to coś się zarobi Smile

ok. 40$ zainwestowane w goldenchase (link w stopce) aktualnie wypłacam ok. 90 centów na dobę na payeer. Te zarobki oczywiście rosną. Jeśli popłaci do końca 2014 roku w grudniu spodziewam się zarobku rzędu 300 - 500 $/ miesiąc już bez dokładania kasy Wink

Jak coś w obu programach służę pomocą - priv Wink


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 18-06-2014 21:38

Jap wrzuc jakis program. Wiele scamow zostalo zamieszczonych w ostatnich dniach w dziale hyip.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - MarketGlory - 18-06-2014 22:01

Zleciłem dzisiaj próbną wypłatę 10$ i zobaczymy co z tego będzieBig Grin
Zleciłem próbną wypłatę 10$
[Obrazek: image.jpg]
zobaczymy ile będzie szła i bo na facebooku piszą że maja problemy z Paypalem ale z tego co widziałem przy wypłacie pisało
że zmienili tylko min z 1$ na 5 więc chyba wszytko jest ok, ale wole się przekonać samBig Grin
[Obrazek: limit_z_1_na_5.jpg]
Może to rozwieje wątpliwości wielu osób co do tego programu jak i również moje, wiem że to nie dużo ale zawsze coś i będę mógł dalej myśleć o kolejnych reinwestycjach


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Sail - 19-06-2014 15:53

napisz cos więcej o tym programie, albo zaloz temat. sam link i dowody wyplat to zbyt malo zeby ocenic program.


RE: W jakie programy inwestujecie na dzien dzisiejszy? - Jap - 19-06-2014 16:02

Sail@ tak jak wspominalem wczesniej, wart uwagi jest https://assetmanagementcompany.info/?ref=testXXXXXXX i http://mininginvest.net/?ref=testXXXXXXX