Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx (/Temat-Bonus-25-bez-depozytu-od-IronFx-92065)

Strony: 1 2


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - vojtec - 17-01-2015 22:42

Również jestem szczęśliwym posiadaczem bonusu Smile Co prawda z promocji skorzystałem jeszcze w starym roku, jednak potwierdzić mogę bezproblemową procedurę. Był oczywiście jeszcze epizod z niemal nachalnym opiekunem konta, ale wliczyłem to w koszt uzyskania darmowych dolarów.

Czy bonus jest fikcyjny czy nie, potwierdzić to może tylko pomyślna próba jego wypłaty (najlepiej jeszcze ze sporym zyskiem). Inną sprawą jest to, że z depozytem $25 nie zostaniecie milionerami, a w ogóle ciężko będzie wypracować niezbędne minimum. Sam po dwóch miesiącach powiększyłem saldo do ponad 100 dolarów, ale jak to na forex'ie bywa - jedna błędna transakcja i straciłem 50%. Tak więc na wypłatę na razie się nie nastawiam.


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - ext1 - 20-01-2015 19:20

Minął tydzień. Zero odzewu ze strony Ironfx.


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Domel32 - 20-01-2015 19:47

@ext1 napisałem PW, jak zarejestrowałeś się z tego linku, co jest w wątku to przyspieszymy akcje Big Grin


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - ext1 - 30-01-2015 15:50

Miałem opisać ze szczegółami kontynuacje swojej przygody, ale w pewnym momencie odpuściłem sobie, bo poczułem się wręcz zlekceważony i uznałem, że krętactwa IronFX są tak żałosne, iż nie będę nawet marnował na to klawiatury. Niech mój poprzedni post, nowym inwestorom - którzy łudzą się, że otrzymają ten bonus, zdradzi jedynie rąbek tajemnicy. Zapraszam w podróż pełną niesamowitych historii, telefonów, maili bez odpowiedzi oraz nowych przyjaźni, aż po sam Cypr.


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - MaLiN - 31-01-2015 09:37

@[ext1] czyli nadal nie dostałeś telefonu od nich, bo trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi.


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Kuziol - 17-02-2015 06:42

Witam, osobiście jestem z nich zadowolony, od niedawna zaczalem sie bawić w forex i indexy. Nie mogłem zdecydować sie na brokera i z jakiegos powodu przerwalem rejestracje w ironfx. Pare dni pozniej otrzymałem telefon od "akwizytora";) z ironfx ktory poinformował mnie ze widzi ze chciałem sie zarejestrować ale przerwalem proces i czy moze mnie jakos Nakłonić do współpracy. Zaoferowali mi bonus 40% od kwoty powyżej 500 dolarów ktory otrzymałem prawie natychmiast po wpłaceniu środków. Plusem jest iż broker jest obsługiwany przez metatradera co jest calkiem pomocne. Narazie zarobiłem pare groszy na plus gdyż wciąż jade książki i poradniki plus gra na wirtualnych pieniądzach, ale niedługo startuje z prawdziwa kasa. A co do bonusi 25$ to prawda jest taka ze 1 nawet nie błędna decyzja a "szum" na giełdzie i juz tej kaski nie ma.


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - AremRod - 19-03-2015 16:25

25$ to jest mało Smile wiem gdzie można otrzymać do 100$ bez depozytu Smile