Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx (/Temat-Bonus-25-bez-depozytu-od-IronFx-92065)

Strony: 1 2


Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Domel32 - 04-06-2014 16:51

[Obrazek: Logo_335x135.jpg]

IronFX to wielokrotnie nagradzany globalny lider w handlu online. Za pośrednictwem 15 platform transakcyjnych obejmujących ponad 200 instrumentów Forex, metali spot, kontraktów CFD na amerykańskich i brytyjskich rynkach akcji i surowców IronFX Global obsługuje klientów detalicznych i instytucjonalnych z ponad 180 krajów w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie.

Dzięki ponad 55 biurom IronFX na całym świecie zatrudniającym ponad 1200 pracowników, którzy wspierają klientów w ponad 45 różnych językach klienci mogą czerpać korzyści z całodobowego dostępu do informacji i wsparcia zapewnianego przez największy i uznawany na całym świecie zespół obsługi klienta.

Model biznesowy IronFX zorientowany na klienta łączy w sobie szyte na miarę funkcje handlowe dostępne za pośrednictwem platform, które oferują najszersze portfolio produktów w najlepszych cenach i o najlepszym poziomie jakości i płynności.

Codzienne informacje rynkowe i wnikliwe analizy dają klientom dostęp do najlepszych jakościowo informacji i danych, na podstawie których mogą podejmować w pełni świadome decyzje transakcyjne.

O pozycji IronFX jako lidera na globalnej arenie handlu online świadczy oficjalny tytuł partnera FC Barcelona, jednego z najbardziej utytułowanych profesjonalnych klubów piłkarskich na świecie.

IronFX Global przestrzega międzynarodowych standardów regulacyjnych. Posiada uprawnienia i podlega regulacji takich organizacji regulacyjnych jak FCA, ASIC, FSP, CRFIN, UCRFIN i CySEC. Firma jest członkiem Eurex Exchange, podlega regulacjom UE i dyrektywie MiFID.

[Obrazek: ironfx_affiliate_728x90_pl.jpg]

Warunki otrzymania bonusu:
  • założenie konta z linku promocyjnego (link znajduje się poniżej), bonus jest automatycznie dodawany do salda rachunku (po weryfikacji)
  • konta ECN/STP nie biorą udziału w tej promocji
  • bonus 25$ nie jest wypłacalny, zysk z obrotu bonusem tak
  • bonus jest ważny przez 24-msce
  • oferta wyłącznie dla nowych inwestorów


Link promocyjny do oferty: >>> rejestrując się z tego linku otrzymasz bonus bez depozytu 25$ <<<

Czysty link:http://www.ironfx.com/pl

Zapraszam wszystkich do udziału w promocji. W przypadku problemów lub pytań dotyczących tej oferty proszę pisać na PW lub tutaj w wątku.

W miarę możliwości i wiedzy postaram się pomóc Smile


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - oferuja - 04-06-2014 17:12

no a jaki obrót?


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Domel32 - 04-06-2014 18:57

@oferuja
nie ma obrotu Smile


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Mati684 - 05-06-2014 16:14

tylko w co zainwestowac zeby chociaz cos wyciagnac Big Grin


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - michauP - 05-06-2014 16:36

czyli, że dostaję bonus, ugram dajmy 10$ i mogę je wypłacić ? Wypłaty na co są ?


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Domel32 - 05-06-2014 17:22

@michauP
tak ,tutaj masz wszystkie metody wpłaty i wypłaty środków http://www.ironfx.com/pl/trading-accounts/funding
na konto bankowe minimum do wypłaty to 100$ lub 300 PLN w zależności od tego w jakiej walucie masz konto w IronFx


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Mati684 - 05-06-2014 17:29

(05-06-2014 17:22)Domel32 napisał(a):  @michauP
tak ,tutaj masz wszystkie metody wpłaty i wypłaty środków http://www.ironfx.com/pl/trading-accounts/funding
na konto bankowe minimum do wypłaty to 100$ lub 300 PLN w zależności od tego w jakiej walucie masz konto w IronFx

pw


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Domel32 - 15-01-2015 10:52

IronFx przedłużył promocję $25 bez depozytu. Jeśli ktoś nie skorzystał w ubiegłym roku to szansa na uzyskanie bonusu jest teraz przez cały 2015r. Smile


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - ext1 - 15-01-2015 20:35

Zajebiście, że przedłużyli bonus, który jest fikcyjny. Zarejestrowałem się we wtorek, pomimo wielu negatywnych opinii o tym bonusie (myślałem, że posty, w których ludzie piszą, że bonusu nigdy nie zobaczyli na oczy to szept konkurencji). Na samym początku nie mogłem wrzucić dokumentów przez stronę, więc napisałem na czacie z tym problemem. Pan z czatu odesłał mnie do Pana Pawła Skury, któremu miałem i wysłać na maila dokumenty i poprosić go o bonus. Zrobiłem to i chwilę później zadzwonił do mnie Pan z czatu, miło mnie powitał, ale na samym wstępie powiedziałem mu, że przed wplatą chce wypróbować platformę środkami z bonusu. Pogadaliśmy sobie jeszcze o karcie ironfx i zacząłem czekać na odpowiedź Pana Skury. Nie doczekałem się i wczoraj napisałem, tym razem do innego Pana z czatu, że nadal czekam na aktywację. Ten oznajmił mi, że przekażę Pawłowi aby ten zajął się moim mailem w pierwszej kolejności. No to czekałem do teraz. Nie polecam.


RE: Bonus 25$ bez depozytu od IronFx - Domel32 - 16-01-2015 08:35

@ext1 osób, które chcą otrzymać ten bonus jest zapewne wiele, co może przełożyć się na czas oczekiwania na środki bonusowe.

Bonus nie jest fikcyjny. Znam grono osób, które go otrzymało. Jeśli wszystko było ok tzn.

- otworzyłeś konto z ''prawdziwego'' linku partnerskiego i nie było to konto ECN/STP
- przesłałeś skany dokumentów, które akceptuje IronFx

to nie będzie problemów z otrzymaniem tego bonusu. Musisz po prostu poczekać.