Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieranie kasy z konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Pobieranie kasy z konta (/Temat-Pobieranie-kasy-z-konta-92025)



Pobieranie kasy z konta - Maykello - 03-06-2014 18:39

Zauważyłem że na moim koncie zaczęły znikać mi pieniądze. Dzisiaj Rano na moim koncie miałem 63.62zł a po jakimś czasie jest już 63.56zł. Wie ktoś dlaczego ?


RE: Pobieranie kasy z konta - Majka - 03-06-2014 18:42

Kursy walut. Przewalutować na PLN trzeba


RE: Pobieranie kasy z konta - marcel_kk - 03-06-2014 19:55

(03-06-2014 18:42)Majka napisał(a):  Kursy walut. Przewalutować na PLN trzeba

Dokładnie. Jak nie potrzebujesz dolarów to użyj konwertera walut
i zamień walute jaka tam masz dolary czy euro na PLN, wtedy będziesz
mieć stałą kwote.


RE: Pobieranie kasy z konta - Maykello - 03-06-2014 21:35

Ahaa okej bo już się bałem Wink A wie ktoś czemu 3 dni temu robiłem przelew na swoje konto PP na poczcie i do tej pory nie mam żadnej wpłaty ? Pani na poczcie powiedziała że wszystko jest dobrze wypełnione i że najpóźniej powinno dojść na pojutrze czyli na dzisiaj, ale nie ma żadnej wpłaty :/


RE: Pobieranie kasy z konta - xardas1020 - 03-06-2014 21:39

(03-06-2014 21:35)Maykello napisał(a):  Ahaa okej bo już się bałem Wink A wie ktoś czemu 3 dni temu robiłem przelew na swoje konto PP na poczcie i do tej pory nie mam żadnej wpłaty ? Pani na poczcie powiedziała że wszystko jest dobrze wypełnione i że najpóźniej powinno dojść na pojutrze czyli na dzisiaj, ale nie ma żadnej wpłaty :/

5 dni roboczych przelew pocztowy do zaksięgowania na koncie paypal
zresztą każda wpłata pocztowa to 5 dni roboczych czasu nim trafi na konto odbiorcy
taki już jest ten stary moloch monopolista o nazwie poczta polska - trzyma i obraca zarabiając na wpłatach ludzi nim przekaże do odbiorcy
szybciej już byś miał wpłacając w skarbonce lub w innej agencji finansowej