Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sroki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sroki (/Temat-Sroki-91977)

Strony: 1 2


Sroki - ehesajump - 02-06-2014 19:17

Sroki - ten biznes autentycznie mnie ciekawi. Od wieków wiemy że sroki lubią zbierać różne świecidełka, guziki, pieniążki, łańcuszki etc. Gdyby je nauczyć je znoszenia tego całego bogactwa? Plan jest taki. Kupujemy ~5 piskląt i trzymamy je w klatce z maszynką która po wrzuceniu czegokolwiek z metalu wyrzuca jedzenie. Oczywiście na początku karmimy je ręcznie, jednocześnie pokazując im działanie maszyny. Jak pisklaki podrosną to wkładać im do dziobków kosztowności i tym dziobkiem wkładać do maszyny, żeby zrozumiał o co tutaj chodzi, powtarzać do skutku. Na dnie klatki porozsypywać różne pieniądze, guziki etc. żeby mogły znosić i dostawać jedzenie. W końcu nauczyły się i umieją już obsługiwać maszynę, czas zbudować większą klatkę na balkonie, na którym też porozsypywać pieniądze. Po czasie wypuścić na wolność i czuć dobrze bogactwo znoszone z miast, zgubione pieniądze, zerwane naszyjniki etc. xD Z czasem inne sroki podłapią co koleżanki od****ają i same zaczną znosić, czysty profit - zwłaszcza w zimę kiedy trudno o jedzenie.


RE: Sroki - Klin - 02-06-2014 19:19

Radze nie uzywac wulgaryzmow. Ten temat to tak na powaznie ? facepalm

Gdy juz zalozysz swoja rodzine srok pochwal sie nia


RE: Sroki - KerPwn - 02-06-2014 19:20

Hahhahahha nie no, dobre ziomek LolLolLol
Ty tak serio ?


RE: Sroki - Hybrid1990 - 02-06-2014 19:22

myślisz że jesteś fajny i zabawny ? nie, nie jesteś


RE: Sroki - ehesajump - 02-06-2014 19:22

(02-06-2014 19:19)Klin napisał(a):  Radze nie uzywac wulgaryzmow. Ten temat to tak na powaznie ? facepalm

Gdy juz zalozysz swoja rodzine srok pochwal sie nia

Zdecydowanie tak, nie wiem o co Ci chodzi...


RE: Sroki - Kurus92 - 02-06-2014 19:26

Jeśli tn temat serio jest na poważnie,to radzę się udać do odpowiedniego specjalisty,prawdopodbine dziecięcego...


RE: Sroki - Szalony - 02-06-2014 19:26

hahaa ;D dobry warjaaat Big Grin no powiem że jak ci wypali to prze ziom Huh


RE: Sroki - Babcia_Irenka - 02-06-2014 19:27





To określa moją reakcje po tym co przeczytałem


RE: Sroki - Kurus92 - 02-06-2014 19:27

Jeśli ten temat serio jest na poważnie,to radzę się udać do odpowiedniego specjalisty,prawdopodobnie dziecięcego...


RE: Sroki - ehesajump - 02-06-2014 19:28

Słuchajcie mam też pytanie co do legalności biznesu. W skrócie to obawiam się czegoś takiego:
''panie milicmajstrze a bo z domu tego galeckiego to ciagle gawrony wylatujo i znoszo jakies swiecidelka, panie mnie to Grażyna spod piątki powiedziala ze jeden z tych skurczysynow to zadupcyl wisiorka jej coóce czaisz pan, no pan cos z tym zrobi no''
Mogę się zabierać do roboty czy powinienem mieć na uwadze ten problem?