Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję kodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Potrzebuję kodu (/Temat-Potrzebuje-kodu-91953)



Potrzebuję kodu - skidrow96 - 02-06-2014 15:41

Witam! Na jednym z blogów ppa znalazlem takie coś jak sprawdzanie pliku przed pobraniem pod kątem bezpieczeństwa. Oczywiście na serio to nie działa, ale wygląda to tak, że ktoś klika "scan" i wtedy wyskakują loga różnych anty wirusów, a obok nich paski ładowania. Po ich załadowaniu (skanowaniu pliku) wyskakuje wynik analizy "no virus found" czy coś podobnego. Może ktoś posiada takie coś. Próbowałem szukać, ale nie znalazłem.

Mam nadzieje, że napisałem w dobrym dziale.


RE: Potrzebuję kodu - Klin - 02-06-2014 19:14

Posiada, kilka wersji nawet. Napisz na PW. Bede na PC to Ci podesle.

Edit
Gdy chce wysłać PW

"Użytkownik skidrow96, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana."


RE: Potrzebuję kodu - lolekxp - 22-06-2014 09:19

Tez by mi sie to bardzo przydalo do SMS Premium, jesli jest mozliwosc podeslania na PW jeszcze to poprosilbym Wink dziekowac


RE: Potrzebuję kodu - Klin - 22-06-2014 17:20

Up

Chcesz w formie skryptu czy gif'u ?