Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA bez własnej strony? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPA bez własnej strony? (/Temat-PPA-bez-wlasnej-strony-91893)



PPA bez własnej strony? - hexir96 - 01-06-2014 12:26

Tak się zastanawiam czy da się utrzymać stały dochód z PPA nie posiadając własnej strony. Czy jest w ogóle sens wchodzić w PPA bez doświadczenia z prowadzeniem stron? Może jest ktoś taki kto własnie tak zarabia.


RE: PPA bez własnej strony? - DjVampires - 01-06-2014 12:33

Jak najbardziej da się; Promujesz filmy na YT. Wink


RE: PPA bez własnej strony? - hexir96 - 01-06-2014 12:41

Na fanpage da się coś jeszcze zrobić, czy już wypalone?


RE: PPA bez własnej strony? - DjVampires - 01-06-2014 12:47

Jeśli chodzi o FP to nie mam pojęcia.. Ja polecam Ci YouTube.


RE: PPA bez własnej strony? - Klin - 01-06-2014 12:49

Standardowe sposoby są wypalone albo właśnie wypalane. Tutaj najważniejsza jest innowacja. To Ty sam masz wymyślić swój sposób.

Bez bloga jak najbardziej się da, yt i social media. Jednakże przydałby się jakiś odnośnik zamiast od razu do mirrora. Jaki problem zrobić w kilkanaście minut na pół profesjonalnego bloga na blogspocie ?

Na pewno nie zaszkodzi a tylko może pomóc. Masz być wiarygodny. Oczekujesz że ktoś wypełni ofertę to się przyłóż.


RE: PPA bez własnej strony? - Differrus - 17-06-2014 12:35

Ytube lub konta/fp na facebooku, ale jednak dużo łatwiej jest ze stroną - przynajmniej według mnie : )


RE: PPA bez własnej strony? - marinko13 - 17-06-2014 12:38

to prawda ze stroną jest dużo łatwiej.