Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zakładać masowo konta na FB. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zakładać masowo konta na FB. (/Temat-Jak-zakladac-masowo-konta-na-FB-91879)

Strony: 1 2 3 4


Jak zakładać masowo konta na FB. - GordonFF - 01-06-2014 07:10

Od razu dodam, że sposób działa u mnie za każdym razem - czasami wyskoczy weryfikacja, ale wtedy wystarczy chwilę poczekać i zacząć wszystko od nowa. Wszystko robię na trybie prywatnym w firefoxie, żeby nie pozostawiać żadnych danych w przeglądarce.

1. Ściągamy plugin (HOLA - czyli w skrócie "proxy" - pozwala nam zmienić ip na ip z jakiegokolwiek kraju)

firefox - HOLA

chrome - HOLA

2. Po jego zainstalowaniu wchodzimy na FB (http://www.facebook.com) i klikamy w ikonkę ognia (w firefoxie u góry po prawej stronie) i ustawiamy US na facebooku (nie UK!). I zmieniamy facebooka na angielską wersję (english US - na dole strony)

US pomoże nam również w tym, że FB jest przyjemniejszy i łatwiejszy. Np. zapraszanie do grup jest o wiele szybsze.

3. Następnie na startowej stronie FB, zakładamy konto.
Dane bierzemy stąd -Generator imion
Email bierzemy stąd - KoszMail

4. Po podaniu danych, skipujemy dodawanie znajomych z maila, wpisujemy miasto urodzenia i zamieszkania (najlepiej jakieś większe miasto), i później dajemy swoje zdjęcie. Co do zdjęcia, to dobrze by było gdyby wyszukiwarka google go nie znajdywała.

Wyszukiwarka grafiki google

5. Potwierdzamy konto kodem, który przyszedł na maila, zapisujemy maila (od tej pory logujesz się za jego pomocy) i więcej nam potrzebny nie będzie.

6. Teraz wchodzicie na swój profil, wyłączacie chat (żeby się pozbyć spamu) i ustawiacie cover. Dodatkowo możecie dodać kilka fotek i ustawić na publiczne.

7. W wyszukiwarce wpisujemy "znajom" - klikamy "see more results" i ustawiamy na grupy. Dołączamy do 10 najpopularniejszych grup (typu dodaj znajomych) i czekamy jakiś czas, aż chociaż jedna grupa zaakceptuje. Jeśli żadna nie akceptuje, to możecie jeszcze dołączać do kolejnych 1-2 co jakiś czas.

8. Po zaakceptowaniu wchodzimy na grupę i piszemy na niej coś typu "Popisze ktoś? Bo nuuuuda" i czekacie na pierwsze zaproszenia. Przyjmujecie max 10-20 osób.

9. Jak już macie te kilkunastu znajomych (po jakimś czasie - w między czasie szukaj fotek, rób nowe linki - zajmij się czymśSmile) - to klikamy napis "groups" po lewej stronie (nad spisem wszystkich grup).

10. Klikamy friend's groups i dołączamy do kolejnych grup.

11. Powinnyśmy mieć już znajomych, przynajmniej 20 grup w swoich kręgach i dość "realistyczny profil". Możecie zaczynać pracę.

12. Kolejnego konta nie zakładamy od razu! Poczekajcie te 10-15 minut i najlepiej skorzystać z innego trash maila , większa szansa, że wejdzie.
Jeśli wyskakuje Wam weryfikacja telefoniczna, to się wylogujcie i zakładajcie konto od nowa po kilku minutach na innym mailu i z innymi danymi.

Ja dziennie zakładam około 20-30 kont i żadne nie zostaje zablokowane "samo z siebie" (nie mam zmiennego ip).

UWAGA!!

Po pierwsze. Jak się wylogujecie z FB, to popatrzcie na url - nie jest czysty. Nigdy od razu po wylogowaniu nie logujemy się na inne konto. Po wylogowaniu, wchodzimy na czysty url (facebook.com) i wtedy się dopiero logujemy.

Po drugie. Przy spamowaniu będą Was baaardzo często zgłaszać. Także jeśli nie będziesz zmieniać linków dość szybko to prędzej czy później dostaniesz weryfikację telefoniczną - także, warto zamówić kilka(naście) darmowych starterów.

Jak o czymś zapomniałem, to będę dopisywał na bieżąco Smile

Mój pierwszy poradnik w życiu Smile


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - RainbowDash - 01-06-2014 09:11

Dzięki za poradnik, zawsze się przyda! Smile


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - WujRock - 01-06-2014 09:37

Leci + , przydatne Smile


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - mikiniki - 01-06-2014 10:20

Co daje " Hola Unblocker " ?

____________________________________________

OK, znalazłem w G. Oczywiście + dla Ciebie Smile


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - GordonFF - 01-06-2014 11:55

(01-06-2014 10:20)mikiniki napisał(a):  Co daje " Hola Unblocker " ?

____________________________________________

OK, znalazłem w G. Oczywiście + dla Ciebie Smile

Dopisałem u góry. Dziękuję Smile


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - Bakterjen - 01-06-2014 13:16

Skąd brać darmowe startery Big Grin ?


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - Cathaoir - 03-06-2014 18:48

Bakterjen - w tym dziale są tematy z opisem jak zdobyć darmowe startery: http://zarabiam.com/Forum-Darmowe-Gadzety-66


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - Lexarr - 19-08-2014 18:21

Zakładałem konta tą metodą (chciałem je od razu potwierdzać telefonicznie). Wpisałem numer tel, ale sms nie przychodził. Wybrałem weryfikację głosową - zadzwonił bot i mi podał kod. Wpisuję i wyskakuje "Ten numer telefonu istnieje już na Twoim koncie."

Nie wiem co mam już robić...


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - czancz - 26-08-2014 13:47

ja robie konta ze zwykłym zmiennym IP i nie mam takich problemów, weryfikacja przebiega bez problemów


RE: Jak zakładać masowo konta na FB. - Shuriken - 26-08-2014 16:51

Tego mi było trzeba! Wielkie dzieki za poradnik!