Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co lepsze Comarch CDN XL czy WordPress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Co lepsze Comarch CDN XL czy WordPress (/Temat-Co-lepsze-Comarch-CDN-XL-czy-WordPress-91810)



Co lepsze Comarch CDN XL czy WordPress - Arturro999 - 30-05-2014 18:13

Chcę założyć sklep internetowy i szukam odpowiedniego oprogramowania na sklep miałem zamiar wybrać WordPress ale dowiedziałem się że te Polskie oprogramowanie Comarch CDN XL może być lepsze szczególnie że jest już zintegrowane z firmą produktami sprzedawanymi idt. choć to raczej nie powinien być problem gdyż z tego co wiem mieści się to w pliku XML czy coś w tym stylu .Potrzebna mi pilna odpowiedż jeżeliś się da mam czas do poniedziałku proszę o wymienienie za i przeciw w dokonaniu wyboru jak i oprogramowania sklepu WordPress które było by lepsze od tamtego z wyszczególnieniem dla czego np. pod względem finansowym .


RE: Co lepsze Comarch CDN XL czy WordPress - obieq - 31-05-2014 17:36

wordpress sam w sobie jest darmowy kwestia jaka wtyczke chcialbys do tego uzyc.
Co do CDN sie nie wypowiem bo nie mialem do cznienia ale z CDN na pewno masz support i pomoc (nie wiem czy darmowe czy platne, w przypadku WP zostają fora internetowe lub odpłatne zlecenia).

XML jest czesto stosowany jako plik wymiany danych o produktach i cenach w hurtowni,
Jeśli zależy Ci na sklepie polecam poszukać:
Red Cart
Magento (duze wymagania przystosowany do duzych sklepow)
Presta
OsComerce
Lub na polskim rynku znajdzies tez kilka firm oferujacych swoje sklepy, ktore sa na prawde dobrej jakości.

Najważniejsze to sprawdzić ile kosztują dodatkowe wtyczki, których możemy potrzebować oraz ewentualna integracja np. Magento + Allegro + Optima. (portale ze zleceniami)