Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy warto... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czy warto... (/Temat-Czy-warto-91703)



Czy warto... - Hut - 27-05-2014 20:41

Z racji iż mam teraz mnóstwo wolnego czasu, postanowiłem wejść w PPA. Moje pytanie jednak brzmi, czy warto pakować się standardowo w bloga z hackami, czy nie ma szans na przebicie się przez wyniki w google? Szczególnie teraz, gdy YT zablokowało nabijanie wyświetleń


RE: Czy warto... - Klin - 27-05-2014 20:55

Jest tyle sposobow na zarobienie w PPA ze az glowa boli. Wcale nie musisz byc na super pozycji w google ani spamowac na yt filmikami. Poczytaj o CPA, temat rzeka. Mozesz uzywac social network, email, video, pozycja w google, PPC i wielu innych metod na promowanie - znajdz swoja nisze. Uzyj viral fb w aplikacji na facebook'u, zbierz duza ilosc tokenow i wykorzystujac inne narzedzie reklamuj swoj produkt/oferte. Badz sprytny. Opcji jest multum - najwazniejszy jest pomysl. Nie badz kolejna osoba z blogiem o hackach.

Bedzie ciezko, to Ci moge obiecac

Powodzenia