Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liczba Blogów na jednym adresie gmail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Liczba Blogów na jednym adresie gmail (/Temat-Liczba-Blogow-na-jednym-adresie-gmail-91641)



Liczba Blogów na jednym adresie gmail - Mklip - 26-05-2014 15:53

Witam. Ile zakładać blogów na jednym adresie gmail ? Stosować zasadę jeden blog na blogerze na jeden adres gmail ? Czy niekoniecznie i spokojnie mogę więcej ? W razie czego google usuwa sam blog czy całe konto ? Sam blog chyba prawda ? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam Serdecznie


RE: Liczba Blogów na jednym adresie gmail - Domel32 - 26-05-2014 18:08

Przyłączam się do pytania kolegi.Też mnie to ciekawi.


RE: Liczba Blogów na jednym adresie gmail - exxthc - 26-05-2014 22:16

(26-05-2014 18:08)Domel32 napisał(a):  Przyłączam się do pytania kolegi.Też mnie to ciekawi.

Dla bezpieczenstwa jeden mail = jeden blog


RE: Liczba Blogów na jednym adresie gmail - ThePro - 27-05-2014 08:56

Na platformie blogger to raczej nie ma żadnego znaczenia (jak i na każdej innej chyba), ja ponad rok temu zakładałem tam blogi to tylko z ksw został usunięty, a z hackami nietknięte.


RE: Liczba Blogów na jednym adresie gmail - Garownik - 27-05-2014 09:34

Ja na jednym gmailu miałem 7 blogów. Jak usuwają to tylko jeden (w moim przypadku powodem był spam) usunęli 2 z 7, gdzie blogi zakładane były na max dwa dni, więc mi na nich nie zależało jak już nie były do niczego potrzebne.


RE: Liczba Blogów na jednym adresie gmail - Clovere - 27-05-2014 19:02

Usuwają ten blog który narusza ich regulamin.


RE: Liczba Blogów na jednym adresie gmail - Qwik - 27-05-2014 19:04

Bardzo często blokują wszystkie usługi google.


RE: Liczba Blogów na jednym adresie gmail - Klin - 27-05-2014 19:49

Up

Ja spotkalem sie z czyms innym. Konta yt blokuja jak oszalali, zas blogi na blogerze stoja caly czas (od kilku miesiecy, po 6-8 blogow na konto). Jak blokowali mi bloga to tylko jednego.