Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zippfy - 115% w 3 dni! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zippfy - 115% w 3 dni! (/Temat-Zippfy-115-w-3-dni-91640)



Zippfy - 115% w 3 dni! - Vhailors - 26-05-2014 14:54

HYIP wygląda bardzo świeżo i sympatycznie. Ja jeszcze nic nie wypłaciłem, (dopiero będę wpłacał) ale można znaleźć dowody po Internetach, ze względu na możliwość wypłaty instant w każdy momencie. Wystarczy klik Smile

Plany wyglądają następująco:
[Obrazek: eajtmous5]

Wiadomo, że jest to Hyip podwyższonego ryzyka, ale ze względu na aktualne zmechanizowane wypłaty instant warto spróbować wrzuć sporą kwotę i wybrać zaraz po kilku godzinach, zanim się zwiną. Big Grin

A akceptowane procesory płatnicze to
Perfect Money
EgoPay
Payeer
Bitcoin

Reflink: Będę wdzięczny za wspracie
zwykły: zippfy.com


RE: Zippfy - 115% w 3 dni! - dxdawid - 27-05-2014 21:17

Program trzyma się dobrze także polecam. Aktualnie mam depozyt na 6-dniowym i 3-dniowym planie Smile
edit:
A tutaj dowody wypłat Big Grin


[Obrazek: 28g8ho.jpg]


Odp: RE: Zippfy - 115% w 3 dni! - benzcel - 05-06-2014 22:30

(26-05-2014 14:54)Vhailors napisał(a):  HYIP wygląda bardzo świeżo i sympatycznie. Ja jeszcze nic nie wypłaciłem, (dopiero będę wpłacał) ale można znaleźć dowody po Internetach, ze względu na możliwość wypłaty instant w każdy momencie. Wystarczy klik Smile

Plany wyglądają następująco:
[Obrazek: eajtmous5]

Wiadomo, że jest to Hyip podwyższonego ryzyka, ale ze względu na aktualne zmechanizowane wypłaty instant warto spróbować wrzuć sporą kwotę i wybrać zaraz po kilku godzinach, zanim się zwiną. Big Grin

A akceptowane procesory płatnicze to
Perfect Money
EgoPay
Payeer
Bitcoin

Reflink: Będę wdzięczny za wspracie
zwykły: zippfy.com

Jak się trzyma ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Zippfy - 115% w 3 dni! - Sail - 07-06-2014 13:19

dodaj, ze to scam