Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 16-09-2014 20:36

Wpadł właśnie kolejny ze streamy.pl więc jest szansa że naliczy zaległe


RE: Problemy, awarie, błędy - popekuni - 16-09-2014 20:41

Jeśli za chwilę tego nie naprawią to ja rezygnuję z programu Smile Nie będę się codziennie denerwował


RE: Problemy, awarie, błędy - dawidzcs - 16-09-2014 20:43

wpadł z streamy 1 Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - Zimusek - 16-09-2014 20:44

No do ch*ja . MAM DOŚĆ! zarabiacie kupe kasy!! EFOORSO! Jak mamy zarabiać kase zarówno dla siebie jak i dla was skoro nam nie pozwalacie na to! Zakupcie serwery takie które nie będą padać! Zawsze jak jest jakieś wydarzenie to albo pada cała strona albo streamy! rozumiem zeby to bylo 1 raz!! ale to jest zawsze! ZAWSZE Kiedy coś sie dzieje! Nawet sobie nei wyobrażacie jak to zniechęca i demotywuje! Uwielbiam wasz serwis kocham tu zarabiać ! Tylko BŁAGAM STWÓRZCIE NAM DO TEGO WARUNKI! CZEMU KONKURENCJI NIE PADAJĄ SERWERY?! A NAM TAK? Zróbcie coś z tym! Bo STRACICIE KUPE LUDZI KTÓRZY DLA WAS TRZEPIĄ KASKĘ. Pozdrawiam


@edit: My jako wasi użytkownicy "pracownicy" Powinniśmy być dla was najważniejsi! A nie olewani..

My inwestujemy w ten biznes kupe nerwów, czasu i poświęcenia. To wy dla nas zainwestujcie w nowa serwerownie! . Albo zatrudnijcie kogoś do tej roboty kto bedzie czuwał nad wszystkim!


RE: Problemy, awarie, błędy - popekuni - 16-09-2014 20:50

Niektórzy inwestują także i pieniądze w promowanie swoich linków. Ja sobie powiedziałem. Jeśli do 21:55 się nie naprawi to ja dziękuję Smile

Edit: 21:54 - MACIE SZCZĘŚCIE!


RE: Problemy, awarie, błędy - kellylentz9 - 17-09-2014 12:08

Co znwou tak serwery padaja ';/


RE: Problemy, awarie, błędy - popekuni - 17-09-2014 14:11

Od dziś sprawdzam inny serwis Wink jeśli wszystko tam będzie ok to zostaję


RE: Problemy, awarie, błędy - bodorek - 17-09-2014 14:16

U mnie z opóźnieniem lekkim, ale wpadają Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 17-09-2014 14:22

Mi wpadło ponad 130 więc wszystko okej, pewnie jakby streamy.pl nie wywalał błędów i się nie wieszał to byłoby więcej, ale nie ma co narzekać Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - kellylentz9 - 17-09-2014 19:40

No nie zróbcie coś z tymi serwerami bo zarabiać się nie da.