Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - Lemonade - 19-03-2017 21:42

U mnie może nie śmigało wszystko tak jak w środku tygodnia, w taki "zwykły dzień", ale przy każdej próbie wejścia po krótszej lub dłużej chwili się ładowało.
Wiadomo, że nie wszyscy użytkownicy będą tak cierpliwi, żeby czekać w takiej sytuacji, ale przeciążenia zdarzają się wszędzie xD Chłopak opowiadał, że jak promował u nich na Euro to dali radę wszystko zabiezpieczyć mimo że przy kilku mniejszych wydarzeniach występował podobny problem, więc na pewno teraz też wzbogacą się o kolejne doświadczenia i będą mogli przygotować się na następne akcje wzmożonego ruchu Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - tokaj25 - 19-03-2017 22:15

Totalna porażka. Który to raz? Naprawdę nikt nie potrafi ogarnąć, że jest dość ważne wydarzenie?


RE: Problemy, awarie, błędy - kumix - 20-03-2017 08:59

LECH LECH LECH POZNAŃ!! Prawda jest taka że trochę żenada ten mecz wczoraj ale wybaczam bo generalnie dobrze się trzymają xD Robiłem promocje i całkiem ładnie wyszedłem na tej żenadzieBig GrinBig Grin trochę wolniej ładowalo ale przymkne oko bo w sumie nie mam na co narzekac-promocja sie zwróciła+mily dodatek (moje analizy przed meczem byly mniej optymistyczneBig Grin). aaa z poznania jestem wiec ja zawsze blisko LECHA!!Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - MajkMizrachi - 20-03-2017 10:39

Ty przynajmniej widziałeś go w tv, a ja tam byłem... Pierwszy raz z dala od kotła i to był błąd, bo wynudziłem się okropnie. Ale miło, bo zawitał komplet kibiców, to na pewno robiło wrażenieWink Sorry za ten delikatny off top, ale nie mogłem się powstrzymaćWink Eforso, dobry weekend miałam i proszę trzymać kciuki, żeby przyszyły był podobny;]


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 20-03-2017 10:43

Jak juz offtopujemy to -> nawet oprawa spłatała figla Lechitom, którzy obchodzili wczoraj swoje urodziny. Głupie kartoniki nie chciały oszukać naszych oczu i ustawić się w niepoprawną liczbę -> wczoraj minęło 12 lat odkąd Amica przejela LechaSmile Tak jak 12 lat temu tak i teraz przeszło to bez echa ;d


RE: Problemy, awarie, błędy - MajkMizrachi - 20-03-2017 11:42

No ale to było na tej piknikowej trybunie, a wiadomo jak janusze: "oo, fajna karteczka, przełożę ją sobie", no i sobie jeden z drugim przełożył i cały misterny plan poszedł... Chociaż z drugiej strony, nic strasznego się nie wydarzyło , ot! herb im się trochę skrzywił;p


RE: Problemy, awarie, błędy - dbv - 26-03-2017 19:54

Znowu wydarzenie sportowe i znów biała strona...


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 26-03-2017 19:58

(26-03-2017 19:54)dbv napisał(a):  Znowu wydarzenie sportowe i znów biała strona...

Najdziwniejszr ze wydarzenie ktorego niewolno promowac.
A jednak info swoje ludzie swoje. No i bez banow sie obejdzie. Macir jaja. Serio


RE: Problemy, awarie, błędy - tokaj25 - 26-03-2017 20:13

@fusek a gdzie jest info, że na eforsie nie można?


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 26-03-2017 20:21

(26-03-2017 20:13)tokaj25 napisał(a):  @fusek a gdzie jest info, że na eforsie nie można?

W panelu