Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - koza09 - 07-08-2014 15:21

W ofercie zalogowany.pl podając swój numer telefonu wyskakuje komunikat że numer jest nieprawidłowy. Po wpisaniu losowego przenosiło dalej bez żadnych problemów.


RE: Problemy, awarie, błędy - miszka12 - 07-08-2014 15:37

Jeśli macie jakieś info od eforsy w sprawie HDstream to podzielcie się, bez sensu zapychać ich skrzynkę tym samym pytaniem Wink a czekam i czekam i nic się nie dzieje..


RE: Problemy, awarie, błędy - Kurus92 - 07-08-2014 15:44

Z tego co napisali to ,,dorobią automatyczne przekierowanie starych linków na nowy serwis aby ułatwić maksymalnie migrację na nowy PP".Jeśli dobrze rozumiem,to chyba jak ktoś ma gdzieś linki z hdstream,które nie działają to zrobią tak,że będą działać.....dobrze myślę?


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 07-08-2014 16:05

(07-08-2014 15:44)Kurus92 napisał(a):  Z tego co napisali to ,,dorobią automatyczne przekierowanie starych linków na nowy serwis aby ułatwić maksymalnie migrację na nowy PP".Jeśli dobrze rozumiem,to chyba jak ktoś ma gdzieś linki z hdstream,które nie działają to zrobią tak,że będą działać.....dobrze myślę?

Dokładnie na to wychodzi Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - Mauorycy - 07-08-2014 16:20

Ładny widok podczas wchodzenia na stronę HDstream...od rana dzisiaj albo nie działa, albo jakieś ceregiele..

[Obrazek: 65R77v7.png?1]


Sorry za duży rozmiar, nie chciało mi się zmniejszaćSmile


RE: Problemy, awarie, błędy - Kede - 07-08-2014 16:21

To znaczy, że domenka została przechwycona Wink


RE: Problemy, awarie, błędy - andolek2 - 07-08-2014 19:17

ja tylko mam nadzieje że tak jak napisali bd działać subskrypcje.


RE: Problemy, awarie, błędy - Kubala94 - 07-08-2014 19:53

Sorry , że znowu pytam ale wiecie coś na temat HDStream.pl? Będzie jeszcze ten program czy dadzą jakiś inny w zamian? (podobny do hdstream)


RE: Problemy, awarie, błędy - andolek2 - 07-08-2014 22:33

czekamy na wiadomość . Raczej dadzą coś innego!


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 08-08-2014 11:25

full hd nie działa, po kliknięciu play wyświetla info że nie może załadować video file ;d