Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - ostry2ostry - 23-12-2014 17:16

[Obrazek: Zarobek.jpg]


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 23-12-2014 17:18

@eforsa to może ja pokażę sytuację z 10.12 już to tu dawałem:
mniej więcej ta sama liczba wejść ta sama nisza program downloaded
W jaki sposób promuję nie mam zamiaru pisać (to chyba zrozumiałe)

Eforsa:
[Obrazek: Bez_tytu_ux.jpg]

Leadmore:
[Obrazek: sssss.jpg]

Wybaczcie ale coś mi się tu nie zgadza Xpokerface

Login na pp taki sam jak na forum


RE: Problemy, awarie, błędy - Glexab - 23-12-2014 17:22

(23-12-2014 17:18)maniek250 napisał(a):  @eforsa to może ja pokażę sytuację z 10.12 już to tu dawałem:
mniej więcej ta sama liczba wejść ta sama nisza program downloaded
W jaki sposób promuję nie mam zamiaru pisać (to chyba zrozumiałe)

Eforsa:
[Obrazek: Bez_tytu_ux.jpg]

Leadmore:
[Obrazek: sssss.jpg]

Wybaczcie ale coś mi się tu nie zgadza Xpokerface

Login na pp taki sam jak na forum


Mam podobne różnice w leadach, na leadmore wychodzi się lepiej nawet bez tych odnowień


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 23-12-2014 17:25

Ale wy jestescie za przeproszeniem denni... To normalne, ze kazdy serwis cechuje sie innymi programami i inna skutecznoscia. Gdyby kazdy Program Partnerski oferowal to samo to na rynku mielibysmy tylko jeden, bo nie byloby potrzeby tworzenia nowych. Ja jestem na eforsie z powodu jednego programu ktorego nie ma nigdzie indziej. A takie klotnie ktory serwis jest lepszy sa conajmniej zalosne...


RE: Problemy, awarie, błędy - maniek250 - 23-12-2014 17:30

@broofie mi nie chodzi o to który serwis jest fajniejszy, chodzi o to że na eforsie raptem przestały mi wpadać ledy (gdzie wcześniej wszystko było świetnie)

I to że u Ciebie jest wszystko git nie znaczy że wszystkim wszystko działa...


Spodziewałem się że nawet mi na to nie odpowiedzą.


RE: Problemy, awarie, błędy - rogrip - 24-12-2014 18:33

(23-12-2014 17:22)Glexab napisał(a):  
(23-12-2014 17:18)maniek250 napisał(a):  @eforsa to może ja pokażę sytuację z 10.12 już to tu dawałem:
mniej więcej ta sama liczba wejść ta sama nisza program downloaded
W jaki sposób promuję nie mam zamiaru pisać (to chyba zrozumiałe)

Eforsa:
[Obrazek: Bez_tytu_ux.jpg]

Leadmore:
[Obrazek: sssss.jpg]

Wybaczcie ale coś mi się tu nie zgadza Xpokerface

Login na pp taki sam jak na forum


Mam podobne różnice w leadach, na leadmore wychodzi się lepiej nawet bez tych odnowień

A wiesz mądralo, dlaczego masz więcej i lepszą konwersję na leadmore.pl niż na eforsie, ponieważ w ledmore zalicza nawet jak nie masz kasy na koncie, a na eforsie użytkownik musi mieć kasę na koncie żebyś ty dostał zaliczonego leada. Tak wiec nie porównuj nigdy eforsy do leadmora, bo ten leadmore nie dorasta jej do pięt i jeszcze jedno, ja bym na waszym miejscu tak się nie jarał tym leadmore.pl bo możecie nie dostać kasy tak jak ja ponieważ,pozwolę sobie zacytować wiadomość od Pana Arka którą dostałem na Maila zaraz po tym jak zdobyłem 500 pln i zleciłem wypłatę:
"Witam, w związku z generowaniem sztucznych aktywacji konto zostaje zablokowane. Zebrane środki nie zostaną wypłacone. Jednocześnie nie ma Pan możliwości promować ponownie zarówno w Leadmore.pl jak i Freebiz.
Leadmore.pl - Nowa jakość wśród programów partnerskich. "

Pozdro i teraz już wiem że tylko E-forsa , a nie żadne programy typu Leadmore które mają zryty system naliczeń leadów, na który w żaden sposób nie mam wpływu, bo skąd mam niby wiedzieć czy moja ofiara ma coś na koncie czy nie, przecież nie jestem jasnowidzem, ale dla serwisu to lepiej, bo mają powód do tego by zabrać mi całe saldo i nie wypłacić zgromadzonych środków :pokerface


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 24-12-2014 19:34

Leadmore nie zlicza pustych kont co Ty gadasz.Kombinowałes to dostałeś bana no Lol za darmo się nie dostaje.

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - piotrekprorok - 24-12-2014 19:36

(24-12-2014 19:34)suchy0001 napisał(a):  Leadmore nie zlicza pustych kont co Ty gadasz.Kombinowałes to dostałeś bana no Lol za darmo się nie dostaje.

Tapatalk xperia z2

Zlicza, zlicza Smile jednak wszyscy frauderzy są nagradzani Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 24-12-2014 20:01

Może to i dobrze

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - Kapsel - 27-12-2014 23:22

Ewidentnie mam jakiś problem ze zliczaniem leadów. Przez ostatnie 3 dni ponad 1000 wejść, a wynik to żadnego pełnego leada i tylko jedno odnowienie za 2,5. Chyba coś tu jest nie tak...
Mój nick: kpolrola