Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 11-12-2014 21:50

Trzeba przyznać,że i tak odpisuja lepiej niż kiedyś Smile

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - Garett - 11-12-2014 22:25

się wzieli za robote Wink Żeby tak częsciej odpisywaliBig Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - osinex - 12-12-2014 14:50

Jak dla mnie ja niczego nie udostępniamy eforsa gwarantuje mi ze ich działalność jest legalna. Wyjątki to jakieś usmiercanie ludzi ale tak na dobrą sprawę do sądu o 7 50? Dajcie spokój

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


RE: Problemy, awarie, błędy - JestemZeWsi - 12-12-2014 17:02

Tu jest coś nie tak

ostatnio przez cały dzien miałem podmienione linki do was do programu download na stawke 2,50zł
nic nie wpadło oczywiście
dziś patrze mam dwa odnowienia nie wiadomo skąd
o co tu wogóle chodzi?
i to nie są jakieś stare odnowienia bo już od dwóch tygodni mi nic nie wpadało


RE: Problemy, awarie, błędy - VanRzuf - 12-12-2014 17:13

U znajomego pojawiają się odnowienia z niszy którą wyssał w wakacje ;p


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 12-12-2014 17:25

(12-12-2014 17:02)JestemZeWsi napisał(a):  Tu jest coś nie tak

ostatnio przez cały dzien miałem podmienione linki do was do programu download na stawke 2,50zł
nic nie wpadło oczywiście
dziś patrze mam dwa odnowienia nie wiadomo skąd
o co tu wogóle chodzi?
i to nie są jakieś stare odnowienia bo już od dwóch tygodni mi nic nie wpadało

Proszę na PW o nazwę użytkownika w systemie. Sprawdzimy tę sytuacje.


RE: Problemy, awarie, błędy - matek697 - 12-12-2014 19:53

MAM PROBLEM - wstawiłem u siebie na stronie ramkę z pustą oferta i po podaniu nr telefonu wyświetla się "Nieprawidłowy numer telefonu", podawałem 9-cyfrowy jak i z +48 na początku..


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 12-12-2014 21:09

Cytat:MAM PROBLEM - wstawiłem u siebie na stronie ramkę z pustą oferta i po podaniu nr telefonu wyświetla się "Nieprawidłowy numer telefonu", podawałem 9-cyfrowy jak i z +48 na początku..

Problem nie występuje globalnie. Oznacza to, że trudno jest nam cokolwiek sprawdzić nie znając numeru telefonu, który powoduje taki problem.
Nie mniej jednak z naszej strony wszystko wygląda w porządku - prawdopodobnie system Teleaudio zwraca nam taki komunikat w momencie odpytywania ich API. Z doświadczenia wiemy, że taki komunikat może się wyświetlać np. po wielokrotnym spowodowaniu wysyłki kodu na dany numer, co jest akurat zrozumiałe. Bez numeru telefonu, mogę poradzić ponowną próbę po jakimś czasie lub spróbowanie z innej przeglądarki - proszę o informacje o rezultacie.

@JestemZeWsi
Proszę o nazwę użytkownika w systemie. Nie możemy rozwiązywać problemów jeśli będziecie dla nas anonimowi. Smile


RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 13-12-2014 13:02

Eforsa jakim cudem po zmianie stawki z 7,50 na 2,50 na tym samym iframe raz wpadł lead z mt free a potem z mt hdplayer?

Tapatalk xperia z2


RE: Problemy, awarie, błędy - broofie - 13-12-2014 13:25

Ktos wyslal SMS za 18,45 ale nie mial na koncie. Gdy zmieniles stawke na 6,15/sms ten ktos doladowal konto i dostales leada za 7,50zl. Byc moze tak bylo Smile