Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - suchy0001 - 03-12-2014 10:01

Jakby nie można było dla nas domen pozmieniać Rolleyes


RE: Problemy, awarie, błędy - bokowski - 03-12-2014 13:23

(03-12-2014 08:47)Hiuston napisał(a):  
(02-12-2014 22:16)bokowski napisał(a):  ja na zalogowanym mam 0 leadów na bliso 800 wejść...

Używasz zalogowany w formie ramki?? Jak tak to nie wchodzą ci leady bo adblock blokuje już tą ramkę. Mam identycznie Smile

No tak używam jako ramki i konwersja spadła ostatnio dosyć drastycznie...a wystarczyło by zmienić domeny i po adblocku :/


RE: Problemy, awarie, błędy - krazu - 03-12-2014 14:59

najlepiej by było gdyby eforsa udostępniła API dla bardziej kumatych partnerów, bo jak widzę co niektórzy wyprawiają z linkami, to się nie dziwię że domeny szybko trafiają na wszelkiej maści czarne listy.


RE: Problemy, awarie, błędy - dawaj_kase - 03-12-2014 18:14

Mam wrażenie, że Eforsa wczoraj i dziś jakby mniej nalicza - pewnie zaległości wpadną jutro.


RE: Problemy, awarie, błędy - popekuni - 03-12-2014 21:48

Stream obydwa programy. Może mi ktoś pomóc?

"html5: Video file not found "


RE: Problemy, awarie, błędy - osinex - 03-12-2014 22:01

Up adblock.

Tapniete przy użyciu małego szajsunga z niewygodna klawiatura przepraszam za wszystkie błędy.


RE: Problemy, awarie, błędy - popekuni - 03-12-2014 22:16

Problem w tym, że go nie mam

EDIT:+ wysyłam to innym i też ten sam błąd


RE: Problemy, awarie, błędy - emix - 03-12-2014 23:22

Witam , próbuję wgrać własną zajawke do hdstream.pl , wgrywam film w formacie .flv do siebie na serwer , wrzucam link do kreatora i w momenecie jak reklama mija wyskakuje :
Kod:
html5: Video file not found

http://hdstream.pl/upload/strevda/tmobile.mp4

o co chodzi z tym błędem ?


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 04-12-2014 10:51

(03-12-2014 23:22)emix napisał(a):  Witam , próbuję wgrać własną zajawke do hdstream.pl , wgrywam film w formacie .flv do siebie na serwer , wrzucam link do kreatora i w momenecie jak reklama mija wyskakuje :
Kod:
html5: Video file not found

http://hdstream.pl/upload/strevda/tmobile.mp4

o co chodzi z tym błędem ?

Sprawdź na innej przeglądarce, ew postaraj się wgrać filmik z rozszerzeniem .mp4 - nie miałem nigdy z tym problemów. Możesz jeszcze zobaczyć czy w nazwie filmu nie ma literówki, lub polskich znaków.


RE: Problemy, awarie, błędy - popekuni - 04-12-2014 11:13

Ja mam to samo z filmikiem z yt... Nie ważne jaka przeglądarka błąd ten sam