Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



Problemy, awarie, błędy - eforsa - 26-05-2014 11:31

Dział poświęcony wykrytym problemom, awariom, błędach w programach partnerskich Eforsa.pl

Jeżeli zauważycie błąd lub awarię, która jest ważna i wymaga szybkiej reakcji i naprawy przez nasz zespół to koniecznie wyślijcie do nas e-mail na: [email protected]

Wysłanie wiadomości e-mail gwarantuje, że szybko odczytamy informację o problemie i zareagujemy priorytetowo na te zgłoszenia. Staramy się czytać forum przynajmniej co kilka dni, ale właśnie z tego względu prosimy o zgłaszanie uwag na e-mail abyśmy zobaczyli to zgłoszenie natychmiast "bez opóźnień."

Zachęcamy do współpracy z Eforsa.pl


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 02-06-2014 19:06

jest jedna rzecz, która mnie wkurza, a mianowicie ostatnio wprowadziliście małe zmiany w kreatorach i jest taka sytuacja:

gdy edytujemy jakiś film z X strony to za każdym razem, gdy zapiszemy wraca nam do pierwszej


RE: Problemy, awarie, błędy - czainik111 - 04-06-2014 11:19

HDstrem nie działa - jak klika się w link a następnie w transmisje wywala błąd:

html5: Video file not found


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 04-06-2014 11:55

(02-06-2014 19:06)themate0 napisał(a):  jest jedna rzecz, która mnie wkurza, a mianowicie ostatnio wprowadziliście małe zmiany w kreatorach i jest taka sytuacja:

gdy edytujemy jakiś film z X strony to za każdym razem, gdy zapiszemy wraca nam do pierwszej

Zrobione / PoprawionoSmile


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 04-06-2014 16:35

Panowie czy obecnie występują jakieś problemy z aktywacjami, lub są zaliczane "paczkowo" o określonej godzinie? Właśnie otrzymałem 3 wiadomości od ludzi, że pobrało im pieniądze z konta, a aktywacji więcej nie ma:/ Było to w godzinach 16:30 - 17:30.


RE: Problemy, awarie, błędy - siemasz - 04-06-2014 17:56

Potwierdzam sytuacje z posta powyżej.


RE: Problemy, awarie, błędy - bubaj123 - 04-06-2014 22:23

Forbidden

You don't have permission to access /auth on this server.

hmmm ?


RE: Problemy, awarie, błędy - michal86ole - 05-06-2014 06:43

Stronka muli z rana, że wejść się nie da :/ Zróbcie coś z tym...


RE: Problemy, awarie, błędy - Kurus92 - 05-06-2014 07:37

Potwierdzam,strasznie muli,raz się pokazuje,że nie można wyświetlić strony a raz jakimś cudem wejdzie.


RE: Problemy, awarie, błędy - themate0 - 05-06-2014 13:10

(04-06-2014 22:23)bubaj123 napisał(a):  Forbidden

You don't have permission to access /auth on this server.

hmmm ?

mi pokazało wczoraj ten błąd na telefonie Tongue