Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. (/Temat-Pyczarka-SMS-Nie-PPA-Tak-91616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 16-07-2014 17:55

O to chodzi właśnie, że nie mogę. Oni mają swoje rzeczy, które reklamują na YT, które faktycznie działają i oddają to za darmo, bez PPA.

Kopiować ich nie będę, na real content też nie da rady, bo nie mam takiej wiedzy.

Nisza jest bardzo dochodowa dlatego robie to co mogę żeby zarobić.


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - prololex - 17-07-2014 19:55

Ten opis tematu nisza z kosmosu ma jakiś związek z kosmosem, czy tylko ją tak określiłeś? Big Grin


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 17-07-2014 20:53

Hahahha, podróże w kosmos to to nie są, więc tak to określiłem tylko.

Zarobiłem wczoraj 41$, dzisiaj 8$, słabo wpadało, filmik i tak mi usunęli. Nie chce mi się wrzucać filmiku, bo przejechałem kilometry na rowerze dzisiaj i jestem padnięty.

Znalazłem nowe nisze w stylu "set and wait" i "nadchodzący hype" to jutro się w tym pobawie, a no i po wypłacie z internetów trzeba do klubu się wybrać, a co Smile


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 20-07-2014 23:21

Ostatnie 3 dni były totalnym op***dolem z mojej strony. Nic nie robiłem, to znaczy robiłem, ale tracenie kasy z internetów na kluby i alkohol to żadna robota.

Przez ostatnie 3 dni zarobiłem jakieś 12$. Filmy usunięte, to tam rzadko coś wchodziło.

Dzisiaj natomiast był przełom. Strona wskoczyła na pierwszą stronę google i od razu zwiększył się traffic na blogu (2200 wejść). Oto dzisiejsze zarobki:

[Obrazek: q2W58J1.jpg]

Także, takie kwoty z autopilota myślę że będą codziennością, fajnie Smile

Z YT nie chce mi się pierdzielić już. Konkurencji tam zrobiło się od zarypania.

Tak, ciągle mieszam się z tą jedną niszą Big Grin Chociaż mam pomysły na kolejne, dlatego postaram się jak najszybciej je zrobić Big Grin


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - patryk0407 - 21-07-2014 09:41

Ooo brawo skoro tak Smile ALe mając 2,2k wejść powinieneś mieć co najmniej 100$ +
Popracuj nad konwencją, albo pisz mi na PW to Ci pomoge Smile


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - amadeusz.ak47 - 21-07-2014 17:04

Z czym jest związana Twoja nisza ? Gry ? Programy ? Filmy czy jakieś poradniki Big Grin


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 21-07-2014 17:20

Podróże w kosmos Smile


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - kolo33 - 21-07-2014 21:29

Jakiego sposobu używasz na szukanie nisz? Google trends i adwords? Czy jakoś inaczej?


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - Pyczarka - 21-07-2014 22:10

Znałbyś odpowiedź na pytanie jakbyś czytał moje posty Smile


RE: Pyczarka - SMS? Nie. PPA? Tak. - dawid327 - 22-07-2014 02:14

Ja też ciągle poszukuję takiej niszy jak Twoja Big Grin

Powodzenia !