Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-mail z przychodzącą wypłatą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: E-mail z przychodzącą wypłatą (/Temat-E-mail-z-przychodzaca-wyplata-91604)



E-mail z przychodzącą wypłatą - ventopolska - 25-05-2014 16:54

Witam, ostatnio kiedy zlecam wypłatę przychodzi mi e-mail, że trzeba wysłać rachunek. To jest ok Smile Ale niestety nie dostaje już wiadomości kiedy pracownicy firmy (e-forsa) wyślą mi pieniądze na konto tak jak to było kiedyś. Bardzo często zaglądam na pocztę i wolałbym, aby e-maile z wysłaniem pieniędzy cały czas przychodziły Smile Z góry dzięki


RE: E-mail z przychodzącą wypłatą - themate0 - 25-05-2014 17:00

korzystając z tematu, chciałbym zgłosić mały błąd, a mianowicie to gdy wypłacacie pieniądze to: data otrzymania rachunku automatycznie zmienia się na Data zakończenia

niby mały szczegół Tongue


RE: E-mail z przychodzącą wypłatą - koza09 - 25-05-2014 19:40

U mnie też ostatnio nie przyszedł mail z informacją o wypłaceniu pieniędzy (24.05)


RE: E-mail z przychodzącą wypłatą - michal86ole - 25-05-2014 20:29

Ważne, że wypłaty przychodzą Big Grin


RE: E-mail z przychodzącą wypłatą - eforsa - 26-05-2014 11:24

Zleciliśmy Wasze uwagi do weryfikacji do działu programistów. Jeżeli problemy nadal występują to wkrótce zostaną poprawione.


RE: E-mail z przychodzącą wypłatą - eforsa - 26-05-2014 14:40

(26-05-2014 11:24)eforsa napisał(a):  Zleciliśmy Wasze uwagi do weryfikacji do działu programistów. Jeżeli problemy nadal występują to wkrótce zostaną poprawione.

Problemy zostały już rozwiązane.