Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać (/Temat-HDstream-pl-%E2%80%93-Instrukcja-jak-szukac-nisz-i-duzo-zarabiac-91593)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Panix - 08-07-2014 21:21

u mnie już 10 z meczu ale nie na eforsie


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Garownik - 12-07-2014 21:10

Poprawcie zajawki, bo nie wyświetlają się w pełnej ramce tylko w części, jak np. 20TH Century Fox.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Kurus92 - 21-07-2014 15:05

Nie wiem czy tylko mi,czy reszcie też ale komentarze zmieniły się na jakiś hiszpański język albo inny i są wszystkie podobne.Można to naprawić? Wink


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - bodorek - 21-07-2014 16:08

Na łaciński Big Grin Nie tylko Tobie Smile


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - Kaspirek - 08-08-2014 08:03

czy stream wroci? bo ja go nie widze


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - michal86ole - 08-08-2014 08:22

(08-08-2014 08:03)Kaspirek napisał(a):  czy stream wroci? bo ja go nie widze

Większość chciała by wiedzieć czy stream wróci, póki co musimy czekać na jakąś odpowiedź panów z eForsy co dalej z programami.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - czainik111 - 08-08-2014 09:52

Będzie nowy program zamiast HDstrem, może dzisiaj.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - SylvvuuuS - 08-08-2014 10:59

Oby dzisiaj dali jakiegoś zastępce HDSTREAM , bo kasa ucieka sprzed nosa facepalm


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - daniel42na - 08-08-2014 11:02

To nie jest hiszpański język tylko Lorem ipsum czyli tekst używany jako zastępczy i przykładowy. Macie sami wstawić własne komentarze.
Jak już tu jestesm to dodam że w komentarzach czasem dubluja się fotki komentujących i strasznie niewiarygodnie to wygląda.


RE: HDstream.pl – Instrukcja jak szukać nisz i dużo zarabiać - gienus - 05-09-2014 12:33

Czyli program już nie działa? U mnie po kliknięciu PLAY wyskakuje: "html5: Video file not found" nie ma okienka do wpisania numeru..