Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Negatywne pkt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Negatywne pkt (/Temat-Negatywne-pkt-91592)

Strony: 1 2


Negatywne pkt - full2000 - 25-05-2014 11:54

Nie wiem czy już był taki temat poruszany. Jak są pkt reputacji tak samo powinny zostać wprowadzone pkt ujemne (mechanizm taki jak na YT i podobnych serwisach), a co o tym sądzą pozostali userzy?


RE: Negatywne pkt - vankosiara - 25-05-2014 12:19

Imho już dawno powinny zostać przywrócone.


RE: Negatywne pkt - Qwik - 25-05-2014 12:20

Skutek będzie taki ze forfitery będą bez powodu dawać punkty ujemne lub będzie to coś w rodzaju zemsty.


RE: Negatywne pkt - Admin - 25-05-2014 12:48

Były przez bardzo długi czas i na Waszą prośbę zostały wycofane.


RE: Negatywne pkt - AnnaKa - 25-05-2014 13:13

Bez sensu takie coś wprowadzać ponieważ niejeden pewnie by się zlalazł co by dawał punty ujemne za nic... Nawet każdego dnia by się logował by je dać.


RE: Negatywne pkt - Admin - 31-05-2014 15:47

Krótko mówiąc pomysł nietrafiony, który niczego dobrego nie wprowadzi.


RE: Negatywne pkt - Corleone - 31-05-2014 21:18

może ograniczenie 1pkt negatywny dziennie?


RE: Negatywne pkt - Admin - 01-06-2014 08:36

I co to niby zmieni Corleone? negatywnych puntków nie przywrócimy z tego samego powodu dla którego chcieliście, aby one zniknęły. Zawszę będą zwolennicy i przeciwnicy, jednak w tym przypadku przeciwników wprowadzenia punktów negatywnych było znacznie więcej.


RE: Negatywne pkt - Corleone - 04-06-2014 14:35

nie wiem jakie było stawiennictwo ws. zniesienia negatywnych pkt. bo mnie to minęło aczkolwiek wyrażam tylko swoją sugestię w tym temacie Smile pewnie dlatego ze lecialy negatywne za darmo od byle kogo sam cos takiego dostalem Wink


RE: Negatywne pkt - daniel42na - 04-06-2014 14:40

Przy pierwszej lepszej różnicy zdań czy kłótni w dowolnym temacie nastąpi lawina negatywnych pkt, która zamienia się potem w kolejną lawine prośb do administracji "usuncie mi negatywne pkt, on mi dał na złość nie zasługuje na to Sad"
Więcej problemów niż korzyści...