Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DoAffiliate.net - Program Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DoAffiliate.net - Program Partnerski (/Temat-DoAffiliate-net-Program-Partnerski-91078)

Strony: 1 2 3


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - adamikus - 17-07-2018 18:45

DoAffialte jest fajne, ale trzeba się trochę nagimnastykować z podatkiem. Firma jest z Łotwy, zabiera 25% miejscowego podatku, potem te informacje idą do skarbówki w Polsce (nie radzę tego zatajać) i mamy problem do wpadamy w podwójne opodatkowanie.
Dlatego przed zleceniem pierwszego przelewu należy udać się do swojego Urzędu Skarbowego i poprosić o certyfikat rezydencji podatkowej . Potem wysyłamy im ten certyfikat, wcześniej pisząc maila że będziecie się rozliczać z podatków w Polsce. DoA ma swoją spółkę zoo w Polsce przez którą puszcza wtedy przelewy a my rozliczamy się normalnie z polskim US.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - hrabia11 - 17-10-2018 19:36

mam 2 pytania?
1. Jeśli mam pożyczka wonga za 170zł w oczekujące to bedą zaakceptowane bo pisze śledzenie na żywo ale jest w oczekujących?
2. Na jakie dane wystawic fakure i gdzie ją wysłać(przelew jest automatyczny czy po wyslaniu faktury) dodam że jestem vatowcem


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - jemm - 18-10-2018 13:50

@hrabia11
1. leady z Śledzeniem na żywo mogą być w pending i approved także. (prawdopodobnie)

2. Ja wystawiłem fakturę na ich Łotweskie dane (bez vat), gdyz na dane PL musiałbyś wystawić z vatem, a oni pisali mi, że wtedy system ich nie pusci z wyplata.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - hrabia11 - 18-10-2018 14:05

czyli wystawiam bez vat z dopiskiem "odwrotnie obciążone"
czyli nie płace podwójnego vatu tak dobrze mysle?


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - hrabia11 - 20-11-2018 12:48

poraz pierwszy wyplacam z doafilate, status oplacony mam od przedwczoraj, kiedy otrzymam pieniadzę miejwiecej wie ktos?


DoAffiliate.net - Program Partnerski - Hybrid1990 - 14-06-2021 18:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.