Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DoAffiliate.net - Program Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DoAffiliate.net - Program Partnerski (/Temat-DoAffiliate-net-Program-Partnerski-91078)

Strony: 1 2 3


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - .pvo - 21-12-2014 11:50

zawsze za cpl - cash per lead czyli zwykle za rejestracje tzw leada ale często jest to uwarunkowane np tym że potencjalny klient musi być zainteresowany produktem i potwierdzić to w kontakcie z konsultantem
CPA cash per action czyli za wykonanie określonej czynności


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - Matnox - 11-02-2015 12:35

del


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - velgid - 02-03-2015 13:50

wszystko fajnie tylko trochę mało programów partnerskich w modelu CPS


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - Artur Kusmierek - 04-03-2015 13:49

Velgid, poważnie?

Właśnie przeglądam różne fora internetowe o tematyce programów partnerskich i to już dziś drugi wpis w którym krytykujecie konkurencję :/ trochę słabo...


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - Matnox - 04-03-2015 19:55

@[velgid] Śmieciowe programy? a co wy macie do zaoferowania? bo według mnie to słabe macie te programy.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - szczurr - 15-02-2018 14:53

czy ktoś na chwile obecna korzysta z tego pp?
Jak zlicza leady? dobra konwersja i akceptacja?
Mam tez pytanie co do wystawiania faktur
Czy musze doliczyć Vat do kwoty która jest w panelu czy fakture wystawiam netto z podatkiem 0% i trescia "nie podelga vat" czyli np


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - polskitrader - 21-02-2018 13:49

Niedługo wdrażam kampanie z DoA, więc zobaczymy jak to będzie. A co do Pana Velgid, to kampanie CPL są najlepszym rozwiązaniem dla osób mających własne strony. CPL + CPS są dużo lepsze niż samo CPS, bo co mi po leadzie, który w 70-80% przypadków będzie nie zatwierdzony bo wielu klientów i tak nie otrzymuje pożyczek, więc lepszym rozwiązaniem jest ten dodatkowy CPL, który da lepsze rezultaty. Wiadomo, że CPL też nie zawsze będzie potwierdzony, ale po moich testach jest bardziej opłacalny. Dlatego unikam programów które mają tylko oferty CPS.
Nie wiem jak wasz Velgid, ale DoA ma zapewne wyższe prowizje, wystarczy spojrzeć na strony z pożyczkami jakich sieci używają i Waszej akurat nie zauważyłem, głównie tylko DoA, Aff44, Globaliate, Adtraction i CityAds.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - luxiorsan - 04-04-2018 23:26

Jakie jest minimum wypłaty w tym programie ? I czy pieniądze są wysyłane automatycznie, czy trzeba samemu zlecać wypłatę.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - autor12 - 05-04-2018 12:24

od 3 lat jestem w tej sieci i mogę polecić ale jak zajmujecie sie pożyczkami i kredytami bo generalnie ta siec tylko takie programy ma.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - luxiorsan - 16-05-2018 23:50

Jest tu ktoś, kto regularnie zarabia w DoAfiliate ? Zleciłem swoją pierwszą wypłatę w programie i mam kilka pytań. Support nie mówi po polsku a po angielsku nie dogadam się tak dokładnie