Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DoAffiliate.net - Program Partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DoAffiliate.net - Program Partnerski (/Temat-DoAffiliate-net-Program-Partnerski-91078)

Strony: 1 2 3


DoAffiliate.net - Program Partnerski - Nju - 15-05-2014 13:01

[Obrazek: logo.png]

Program partnerski daje możliwość uzyskania dodatkowych dochodów bez ryzyka. Jeśli posiadasz portal internetowy, stronę domową lub jakąkolwiek inną stronę internetową, na której można umieścić dodatkowe pole reklamowe, zrób to i zacznij zarabiać już dzisiaj. Masz nieograniczone możliwości zysku!

DoAffiliate to system marketingowy, który oferuje Ci reklamowanie produktu lub usług, za co możesz otrzymać odpowiednią opłatę. System śledzi określoną transakcję, która przeprowadzona została z Twojej strony domowej lub strony internetowej, na której umieściłeś reklamę.

Odnotujemy wszystkich przyciągniętych klientów, a Ty zarobisz pieniądze.

W tym programie partnerskim są 3 rodzaje użytkowników:
- Reklamobiorca - reklamobiorca może rozpocząć reklamowanie usług lub produktów, wybierając odpowiednie przedsiębiorstwo według własnego uznania, otrzymać materiały reklamowe, zapełnić własne pola reklamowe i zarobić pieniądze;
- Reklamodawca – osoba prawna, która chce reklamować swój produkt lub usługę;
DoAffiliate.NET– platforma programu partnerskiego, która daje Reklamodawcom możliwość reklamowania własnych produktów/usług, a Reklamobiorcom umożliwia umieszczenie reklamy i otrzymywanie za to regularnej opłaty.
- Aby zacząć zarabiać, Ty, jako reklamobiorca, musisz się zarejestrować w programie partnerskim Doaffiliate.net i upewnić się, że na Twojej stronie internetowej jest miejsce, w którym można umieścić reklamę.

Formy reklam mogą być różne, np. banery reklamowe, linki tekstowe lub artykuły reklamowe, itp.

Po dokonaniu rejestracji będziesz mógł wybrać i otrzymać materiały reklamowe do umieszczenia na swojej stronie internetowej. W systemie Doaffiliate.net będziesz mógł śledzić codzienne transakcje oraz analizować efektywność reklamy.

Za poleconego dostajesz 2.07 zł

Lista Programów Partnerskich - Tutaj

Zarejestruj się i już dziś zacznij zarabiać za każdego przyciągniętego klienta!

Jedna z moich wypłat już po odjęciu 23% podatku:
[Obrazek: Beztytuup_ensnnea.png]

W roku 2013 zarobiłem ponad 4 tyś. zł na Fraudach Big Grin I wypłacili bez problemowo.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - mark5000 - 15-05-2014 19:35

W czym ma być lepszy doaffiliate.net od goaffiliate.pl?


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - Nju - 16-05-2014 05:53

Jest lepszy w zaliczaniu leadów.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - wonga.com - 16-05-2014 17:13

podaj przykład, bo mi na goaffiliate odrzucilo 1,6 tys zł a nie zaliczylo nawet zlotówki.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - Nubi - 20-05-2014 13:17

Jakie jest minimum i jak wyglądają wypłaty ?
Musimy wysyłać skan dowodu i czy są potrzebne jakieś dodatkowe dokumenty przy wypłacie ?


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - suchy0001 - 20-05-2014 20:45

Dołączam się do pytania Smile


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - aslanet - 20-05-2014 21:30

Z tego co wiem to minimum wypłaty 300zł


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - Nju - 23-05-2014 06:55

Wystarczy podać numer konta a każdego 20 otrzymasz wypłatę.


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - Nju - 03-06-2014 09:00

Cytat:Musimy wysyłać skan dowodu i czy są potrzebne jakieś dodatkowe dokumenty przy wypłacie ?
nie


RE: DoAffiliate.net - Program Partnerski - ZawszeZa - 04-06-2014 09:22

Czesc,

Jestem zielony w temacie więc mam parę pytań. Jak rozumiem z cpa akceptują kasę gdy ktoś otrzyma pożyczkę .
Nie rozumiem jednak cpl. Przykład to netcredit
CPL 20 zł
CPA 20 zł
za samo to gdy ktoś złoży wniosek o chwilówkę z mojego linku, wypłacają mi 20 zł ?