Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayPal pytanie. (/Temat-PayPal-pytanie-91067)



PayPal pytanie. - bielu243 - 15-05-2014 09:04

Cześć. Niedawno wypłaciłem pieniądze z serwisu shorte.st na konto PayPal i czekam już 3 dni i nie przychodzą pieniążki na konto. Jako iż pierwszy raz robię przelew na PP to mam do was pytanie. Czy to jest normalne ? Smile.


RE: PayPal pytanie. - surfer0700 - 15-05-2014 09:33

To nie zależy od PayPala tylko od shorte. Jeżeli nie masz jeszcze pieniędzy to znaczy że shorte nie wypłaciło, albo podałeś zły adres email Wink


RE: PayPal pytanie. - bielu243 - 15-05-2014 09:37

Adres w podałem w 100% dobry Smile. A na shorte w dziale "withdraw" jest napisane w statusie, że już zrealizowali wypłatę.

[Obrazek: 29797174921376397158.jpg]

Aaaa już wiem chyba w czym problem... Muszę potwierdzić emailem konto w pp. Temat do kosza Smile.


PayPal pytanie. - surfer0700 - 15-05-2014 09:45

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.