Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal (/Temat-Rozwiazane-Uzupelnianie-danych-na-Restocku-przy-PayPal-9096)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - adik0070 - 22-06-2010 15:35

No właśnie, jak to jest na Restocku podczas zamawiania kasy na PP, czy wpisujemy maila, na którego ma zostać wysłana kasa, czy automatycznie wysyłają na emaila tego co mamy na lockerz.com ?


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - rajmek126p - 22-06-2010 15:37

musisz miec takiego samego emaila na lockerz i na paypal


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - adik0070 - 22-06-2010 15:40

aha, dzięki, czyli karta wpisywania danych do kasy PP niczym się nie różni od innego przedmiotu ?


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - Tech - 22-06-2010 15:47

Tak, niczym się nie różni, wpisujesz po prostu swoje dane.


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - Seth Neviel - 22-06-2010 15:50

a trzeba wpisac całkowicie prawdziwe dane czy można inne ale realistyczne?


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - adik0070 - 22-06-2010 15:52

Ale po co inne?

Edit:
Już wiem dlaczego boisz się podać danych, otóż NIE, Osama Cię nie znajdzie i nie zabije.
Podasz prawdziwe?


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - Seth Neviel - 22-06-2010 16:10

adik0070... Widac ze jesteś zwykłym 13 letnim nierozwiniętym dzieckiem... Pytam się ludzi którzy ukończyli chociaż szkołę podstawową bo jeśli nie trzeba to po jaką Cholere sie męczyc i pisac.... Pomyśl zanim coś napiszesz Penisq


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - adik0070 - 22-06-2010 16:48

Seth Neviel - niedorozwinięty to możesz być Ty, to forum jest pełne poczucia humoru ;P


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - Smoczysko - 22-06-2010 17:21

Też mnie to zastanawia, bo wpisałbym np. adres świętego krzyża w USA podczas restocku dla ludzi, którzy kupili coś w shopie, i tak czy siak bym dostał kasę na PP. To da rade jakoś sprawdzić, nie anulują mi tej kasy?


RE: Uzupełnianie danych na Restocku przy $$$ PayPal - paskur - 22-06-2010 18:09

Mi sie wydaje ze jak podasz inne dane nic przy rejestracji to nie dostaniesz kasy.
Wogule jak normalna nagrode masz i zly adres wpisany to chyba ci przepada..