Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapłacę 1 zł za Rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zapłacę 1 zł za Rejestrację (/Temat-Zaplace-1-zl-za-Rejestracje-90742)



Zapłacę 1 zł za Rejestrację - maselko1235 - 09-05-2014 11:48

a więc zapłacę 1 zł za szybką rejestrację a jeśli chcesz zarobić 8 zł po 24h to wszystko wyjaśnie informację na priv lub pod numerem gadu gadu 22404087
Wysyłam Paypalem lub przelew bankowy komu wygodniej, czekam na oferty Wink


RE: Zapłacę 1 zł za Rejestrację - jakahwala - 09-05-2014 12:24

gdzie sie zarejestrowac ?? Smile


RE: Zapłacę 1 zł za Rejestrację - NoChybaTy - 10-05-2014 08:59

Zapłacił ten użytkownik komuś za wykonanie zadania ?
Bo po rejestracji jakoś dziwnie przestał odpowiadać także uczciwość to chyba obce pojęcie temu użytkownikowi


RE: Zapłacę 1 zł za Rejestrację - AeN` - 10-05-2014 12:22

To ja poczekam z wykonaniem jak zapłaci tobie Smile


RE: Zapłacę 1 zł za Rejestrację - NoChybaTy - 10-05-2014 12:27

Jeśli nie będzie przelewu do wieczora to zamieszczę tutaj obszerniejszą relację dotyczącą tego użytkownika tak żeby administracja poczyniła odpowiednie kroki.

A póki co jeśli chcecie z nim robić jakiekolwiek interesy to bierzcie kase przed wykonaniem zadania.


RE: Zapłacę 1 zł za Rejestrację - Hybrid1990 - 14-05-2014 12:08

UWAGA OSZUST !!!

zostałem oszukany na 17 zł a tak naprawdę to na 30(10$), użytkownik NoChybaTy również został oszukany na parę euro. Spotkałem wiele oszustów i naciągaczy ale takiego perfida to jeszcze nigdy. Próbował mnie naciągnąć jeszcze na inne rzeczy ale na szczęście się nie zgodziłem. Nie rejestrujcie się nigdzie u tego typa, poproszę o bana dla tego #%!*^! albo podajcie mi jego IP albo email to sam to załatwię Smile


RE: Zapłacę 1 zł za Rejestrację - NoChybaTy - 14-05-2014 12:18

Potwierdzam słowa Hybrida ten gość to zwykły oszust, dopóki nie dostał tego czego chciał to był bardzo miły i rozmowny,tłumaczył nawet zasady gry w pokera po czym wziął pieniądze i tyle było z nim kontaktu,ściemniał coś o problemach z paypalem że właśnie do mnie nie może wysłać póki co środków i zrobi to do 2h do dzisiaj nie ma tych pieniędzy i nie będzie.
Oszukał mnie i pewnie innych użytkowników na 30 złotych.

W późniejszym czasie jeśli będzie taka konieczność zamieszczę screeny z rozmowy z tym oszustem..

A tobie bohaterze tego posta życze szybkiego przegrania tych pieniędzy które od nas wyłudziłeś i samych porażek w hazardowej rzeczywistości Wink


RE: Zapłacę 1 zł za Rejestrację - Hybrid1990 - 14-05-2014 12:30

też mogę umieścić zapis naszej rozmowy z gg, sami zobaczycie jaki z niego rasowy Cygan
napisałem do WilliamHilla i pokerstrategy o tym jak zdobywa te pieniądze, nie wypłacą mu Lol


Zapłacę 1 zł za Rejestrację - daniel42na - 15-05-2014 22:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.