Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiana profilu w FP, a nazwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zamiana profilu w FP, a nazwa (/Temat-Zamiana-profilu-w-FP-a-nazwa-90717)



Zamiana profilu w FP, a nazwa - xkuba666x - 08-05-2014 18:08

Siemka Wink
Właśnie dowiedziałem się, że istnieje opcja zamiany profilu w fanpage.
Ciekawi mnie tylko co z nazwą? podczas tej zamiany będę mógł wybrać dowolną nazwę, czy bedzie miała ona jakieś powiązanie z imieniem i nazwiskiem profilu? I czy trzeba spełnić jakieś dodatkowe kryteria? typu ilość znajomych? Każdy profil można zamienic w fanpage?
Jak myślicie opłaca się taki myk w celu zarabiania na FP? Wydaję mi się, że na początku łatwiej jest zebrac znajomych niż lajki.


RE: Zamiana profilu w FP, a nazwa - dyzia - 08-05-2014 20:47

Żeby zamienić profil na FP nie możesz mieć więcej niż 5k znajomych. Myk się według mnie opłaca, bo zawsze masz bazę wypadową do chociażby wzajemnych udostępnień, żeby mieć jeszcze więcej lajków. Co do nazwy nie jestem pewna, więc się nie wypowiadam.


RE: Zamiana profilu w FP, a nazwa - mlekoju - 11-05-2014 21:09

Nazwa musi być taka sama jak konta. Czyli najpierw zmieniasz nazwę konta pod fanpage, potem konwertujesz profil do fanpage.


RE: Zamiana profilu w FP, a nazwa - xkuba666x - 12-05-2014 11:21

ok ale czy będę mógł bez problemu zmienić imie i nazwisko np. Jan Kowalski na Extra laski?


Zamiana profilu w FP, a nazwa - Artinesse - 01-03-2018 21:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.