Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet (/Temat-Dlaczego-99-z-was-nie-zarobi-prawdziwych-pieniedzy-przez-internet-90600)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - kariolmax - 06-05-2014 21:36

(06-05-2014 21:10)surfer0700 napisał(a):  Czytam to co piszecie i sam nie wiem co kto pisze serio, a które wypowiedzi są po prostu szyderczym żartem.
Nie podniecajmy się... to oczywiste że bez własnej pracy i zaangażowania nie osiągniemy sukcesu.

Wiecie dlaczego negatywnie odbieram ten tekst?
Bo kojarzy mi się on ze stronami typu:
http://umiesz-zarobic-14000-zl-w-3-miesiace.interkursy.pl
http://warsztat-autora.interkursy.pl/
http://www.nowoscifinansowe.com/index.php?site=tfsq-

Czyli super sposób na zarabianie milionów bez wychodzenia z domu, a po zakupie brak jakichkolwiek efektów. Tego typu teksty w MOIM mniemaniu mają sprawić byśmy poczuli się kimś, byśmy uwierzyli w siebie i byśmy zrozumieli że to wszystko jest osiągalne, byśmy pomarzyli i kupili ten świetny i wyjątkowy poradnik, bo tylko brak wiedzy w nim zawartej, ogranicza nas przed wymarzonym życiem.

Ci który nie raz byli zdesperowani i szukali w sieci sposobów na zarabianie przez internet, na pewno dobrze rozumieją o czym pisze. Tego syfu w sieci jest mnóstwo, wciąż wiele osób daje się na to naciąć.
@surfer to samo napisałem na drugiej stronie i całkowicie się z tym zgadzam Smile


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Kede - 06-05-2014 21:56

(06-05-2014 18:09)kariolmax napisał(a):  @Kuba nie wiem co ten post ma znaczyć Undecided
Ma jakiś związek z zarabianiem prócz niszczeniu konkurencji ??

Brzmi to jak te strony reklamowane na buxach "You can earn 1000$ a day", w których wszystko opiera się na naciąganiu innych w inwestowanie w kasyna.
Ludzie i bez Twojego posta umieją dobrze zarobić Tongue
Fakt, to samo facepalm Wszyscy teraz naiwni wyłączymy komputery żeby zanotować na kartce swoje plany i pomysły a wtedy autor tematu uderzy ze swoją niszą! Zlikwidował konkurencję więc zarobi 10x więcej. Cwany, cwany. Dobrze, że go rozszyfrowałeś.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - nocnica - 06-05-2014 22:02

My tu gadu gadu, a autor już pewnie miliony wyciągnął od założenia tematu |D No już, już, do pracy, nie dać się nabrać, niech wasze komputery działają calutką dobę!


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - K.O.M.B.E.K - 07-05-2014 09:17

haha a Kuba240 nadal jeden post Big Grin


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Murzynex - 07-05-2014 20:31

(06-05-2014 16:27)badom napisał(a):  
(06-05-2014 15:57)kuba240 napisał(a):  Oto lista rzeczy, które każdy myślący o zarabianiu poważnych pieniędzy przez internet powinien zrobić:

1. Wyłączasz komputer (tak, dziś nie zarobisz 10 tysięcy w 5 minut jeśli tego nie zrobisz, przykro mi) i inne rozpraszające urządzenia.

Tak się likwiduje konkurencję Jerk.

Zapomniałeś dodać link do MLM Undecided.
Musisz nam wybaczyć sceptycyzm, zwykle ludzie z taką ilością postów nie są zbyt wiarygodni, szczególnie jeśli od razu na wstępie serwują taki tekst.
A ja poważnie myślałem że na końcu będzie cudowna metoda w stylu "Zainwestuj 200$ i zbijaj miliony", albo "Graj w ruletkę i zbijaj miliony". Ehh, za dużo naczytałem się takich tekstów żeby traktować je inaczej, niż jako ładnie rozpisane "zaraz cię ostro wypieprzę, zarabiając na tym jakiegoś grosza." I tego pieprzenia nie było co jest szokiem.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - B_Y_K_U - 07-05-2014 21:11

Witam.
Nie wiem co dokładnie na celu ma założenie przez Ciebie tego tematu na sam wjazd, ale cóż Twój wybór...
Nie mam pojęcia po czym wywnioskowałeś iż 99% z nas nie zarobi więcej niż 1000pln/miesiącfacepalm Po postach w dziale "Wypłaty", może byłeś u wróżki. Jeśli uważasz, że każdy na tym szanownym forum informuje innych o swoich zarobkach to jesteś w ogromnym błędzie kolegoUndecided I nie mówię tutaj o sobie. Porządne pieniążki zarabia tutaj więcej osób niż myślisz, mówię tu oczywiście o aktywnych użytkownikach forum. Nie wiem skąd masz w sobie takie sceptyczne nastawienie do zarabiania przez net i otaczających ludzipokerface Forum jest niewątpliwie ogromną kopalnią wiedzy i jeśli podejdziesz do niego poważnie to będzie w Tobie więcej optymizmu...
Od niektórych osób na tym forum mógłbyś się zapewne wiele nauczyć, a na pewno pokory...
Powodzenia w dążeniu do celuBig Grin


Odp: RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - PokerStars1910 - 07-05-2014 22:34

(07-05-2014 21:11)B_Y_K_U napisał(a):  Witam.
Nie wiem co dokładnie na celu ma założenie przez Ciebie tego tematu na sam wjazd, ale cóż Twój wybór...
Nie mam pojęcia po czym wywnioskowałeś iż 99% z nas nie zarobi więcej niż 1000pln/miesiącfacepalm Po postach w dziale "Wypłaty", może byłeś u wróżki. Jeśli uważasz, że każdy na tym szanownym forum informuje innych o swoich zarobkach to jesteś w ogromnym błędzie kolegoUndecided I nie mówię tutaj o sobie. Porządne pieniążki zarabia tutaj więcej osób niż myślisz, mówię tu oczywiście o aktywnych użytkownikach forum. Nie wiem skąd masz w sobie takie sceptyczne nastawienie do zarabiania przez net i otaczających ludzipokerface Forum jest niewątpliwie ogromną kopalnią wiedzy i jeśli podejdziesz do niego poważnie to będzie w Tobie więcej optymizmu...
Od niektórych osób na tym forum mógłbyś się zapewne wiele nauczyć, a na pewno pokory...
Powodzenia w dążeniu do celuBig Grin

Czy z calego tekstu tylko tytul jest warty uwagi? Naprawde uwazasz ze to o to chodzi w tym tekscie? Zdecydowanie nie przeczytales go ze zrozumieniem.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - ismeriun - 12-07-2014 13:36

Prócz wiedzy na temat zarabiania itd, ważna jest również rzetelność i konsekwencja


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Reedox - 03-09-2014 23:37

Jak dla mnie sprawa jest wyjątkowo prosta, chyba nie bardzo ogarniacie o co chodzi.

Autor posta zachłysnął się niektórymi ideami samorozwoju (czyżby Tracy, Robbins, a może Rohn?) i stąd ten cały post. Kiedyś przeżyłem dokładnie to samo i miałem podobny sposób myślenia; myślę nawet, że miał tak każdy, kto przynajmniej raz w życiu zachwycił się samorozwojem.

Szczerze, nie widzę w tym nic złego. Dobre na problemy z motywacją. A jeśli chodzi o samo zarabianie, sądzę, że autor ma sporo racji - na pewno nietrudno byłoby znaleźć osoby na forum, które interesują się zarabianiem online, mają mnóstwo wspaniałych pomysłów, są pochłonięci czytaniem postów na forach o zarabianiu, a mają dochody poniżej 50 złotych na miesiąc.

Wniosek z tego jest prosty - przyznajcie się przed sobą, że jest miernie i trzeba się wziąć za to poważnie - bo nie jest to łatwe. W dzisiejszych czasach mamy internet, niemalże nieograniczone źródło informacji, nawet po polsku sporo się tego znajdzie, więc z odrobinką inteligencji, wyobraźni i wiary w siebie można wykreować coś co najmniej zadowalającego.

Oczywiście są osoby, które mają pełno sukcesów w tej sferze i spore zarobki online. Takim osobom gratuluję i zachęcam do dalszej pracy. Tak samo jak autora postu, czynnie biorącego udział w dyskusji Smile (a swoją drogą: może stwierdził, iż nie ma sensu tracić czasu na pisanie na forach), jak również wszystkich szarych forumowiczów jedynie śniących o pasywnym dochodzie, wolności finansowej i nietyrania do 67 roku życia.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - aldiwons - 04-09-2014 08:16

Spoko ale nie Big Grin