Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jagan & Puciek - byle do miliona! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jagan & Puciek - byle do miliona! (/Temat-Jagan-Puciek-byle-do-miliona-90531)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - Puciek - 21-05-2014 23:47

Niestety nastał czas, kiedy nauka wzięła górę nad zarabianiem. Obaj na początku musimy poprawić niektóre oceny, by potem móc bez przeszkód zająć się tym fachem Rolleyes Jako, że ja mam trochę lepsza sytuację to mam możliwość pogodzenia nauki i zarobków. Niedawno zleciłem swoją pierwszą wypłatę na Freebizie, a dzisiaj wracam z powrotem do gry, bo po prostu nie mogę przestać o tym myśleć Smile A żadnych postów nie wstawialiśmy z wyżej wymienionego powodu. Także, mój drogi nie martw się o nas, poradzimy sobie Cool


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - jagan - 22-05-2014 22:20

editediteditediteditedit


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - kariolmax - 23-05-2014 07:09

(22-05-2014 22:20)jagan napisał(a):  Racja - dziennik częściowo umarł. Nie bez powodu - nauka, egzaminy zawodowe niebawem, konieczne poprawy ocen.. tego nie mogę olać, gdyż w przeciwnym wypadku pozostanie mi tylko przysłowiowe klepanie bidy i pieniądze na nic się nie zdadzą Rolleyes

Olewałem prawie cały rok szkolny, więc teraz nie ma życia, a pozostał miesiąc do końca tego piekła. Niebawem inwestuję w nowy sprzęt, odświeżę stanowisko pracy na wakacje, zbiorę się w sobie i myślę że będzie okazja na solidną pracę w internecie Huh

kariolmax - bo widzisz.. chciałbym cofnąć się do okresu kiedy to jedynym zmartwieniem na jutrzejszy dzień w szkole był obowiązek posiadania zastruganych kredek Lol

Też bym chciał Jerk2 teraz już wymagają nauki alfabetu pokerface


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - jagan - 08-12-2014 19:36

editediteditediteditedit


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - Zarobiony_Koles - 08-12-2014 20:04

Ooo miło widzieć powrót. A co do twojej punktualności to naprawdę niezły jesteś. Miałeś powrócił w połowie listopada a to już grudzień, no cóż. Jak najwięcej kasy życzę.


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - nykkusek - 08-12-2014 20:12

Bardzo chętnie będe czytać ten temat! Powodzenia, będę śledził, bo sam działam w subach Big Grin


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - jagan - 11-12-2014 00:28

editediteditediteditedit


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - jagan - 14-12-2014 21:16

editediteditediteditedit


RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - nykkusek - 14-12-2014 21:29

No i prawidłowo, zawsze to jest jakies 20 zł do przodu Wink Bedzie na szlugi i piwko Jerk2

Pozdrawiam i ślędzę!


Odp: RE: Jagan & Puciek - byle do miliona! - broofie - 14-12-2014 22:03

(14-12-2014 21:29)nykkusek napisał(a):  No i prawidłowo, zawsze to jest jakies 20 zł do przodu Wink Bedzie na szlugi i piwko Jerk2
Nie ma to jak dobrze zainwestowane pieniadze facepalm
Tongue