Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Platformy na które lepiej uważać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Platformy na które lepiej uważać (/Temat-Platformy-na-ktore-lepiej-uwazac-90508)

Strony: 1 2


Platformy na które lepiej uważać - Inwestor25 - 04-05-2014 21:08

W związku z faktem, że wachlarz dostępnych platform binarnych w ostatnich 2 latach ZNACZNIE się powiększył i pojawiło się sporo nowych platform, oczywiście pojawiły się również takie, które mogą być niebezpieczne i niegodne zaufania.

W tym miejscu, myślę że z korzyścią dla wszystkich, proponuję wpisywać platformy które z konkretnych przyczyn wydają się nam być podejrzane lub doświadczyliśmy ewidentnie na własnej skórze, że dana platforma leci sobie w kulki.

Oczywiście chodzi o uzasadnione opinie, a nie o wymysły.

Zamieszczamy tu wyłącznie platformy, na które naszym zdaniem należy uważać i być ostrożnym.


RE: Platformy na które lepiej uważać - Mateush - 05-05-2014 17:17

Dobry temat Idea

Podobnie jak już kilka osób na forum, wskażę na:

betwinfx i 67option - oba z tej samej "stajni" - sporo negatywnych opinii na co najmniej 3 forach, które podczytuję. O platformach nic nie wiadomo, mają bardzo krótki staż, zerowy dorobek backlinków z innych stron, marna reklama poza spamem na forum. Wygląda to podejrzanie.


RE: Platformy na które lepiej uważać - Agata2013 - 05-05-2014 19:07

Zoomtrader odradzam, ponieważ nie wypłacają pieniędzy


RE: Platformy na które lepiej uważać - MaLiN - 06-05-2014 12:25

Raczej polecam omijać również tą stronę: http://www.callandput.com/ - mają strasznie niskie procenty zwrotu. W Polsce mało o niej słychać. Więcej informacji o platformach, na których lepiej nie zakładać kont, można znaleźć na http://www.forum.binary24.pl


RE: Platformy na które lepiej uważać - Mateush - 14-05-2014 13:03

Opteck - tu kłopot polega na bardzo utrudnionej wypłacie. Swego czasu nie wypłacali pieniędzy, teraz biegają po forach i próbują prostować negatywne opinie, ale nadal wyglądają podejrzanie więc zalecam ostrożność


RE: Platformy na które lepiej uważać - MaLiN - 14-05-2014 16:12

Jeśli chodzi o Opteck, to do tej pory nie mieliśmy żadnych z nimi problemów. Być może wcześniej u innych były problemy z wypłatami, ale bynajmniej nie u nas. Platforma cały czas się rozwija w dobrym kierunku, a to że udzielają się na forach o inwestowaniu, oznacza po prostu, że zależy im na klientach. W sumie to chyba jedyny z brokerów w Polsce, który rejestruje swoje oficjalne konta na forach internetowych.


RE: Platformy na które lepiej uważać - dawidjuras - 17-05-2014 11:34

Widzialem to udzielanie sie na innych forach - zero konkretow, proby przekonywania ze sa fair, tlumaczenie ze pani Maria jest na innym stanowisku, dlatego nie odpowiada na forach, gdzie sie zarejestrowala zeby niby udzielac odpowiedzi. Buduja sobie pijar na forach, pewnie admini cos z tego maja, a ludziom sie wmawia ze to partner forum i ze odpowiada na pytania


RE: Platformy na które lepiej uważać - Inwestor25 - 06-06-2014 16:59

Opteck coś tam dziubie by odzyskać wiarygodność, ale sam osobiście mam z nimi kłopot w postaci braku odpowiedzi na kilka podstawowych pytań. Chciałem założyć konto, wysłałem maila z pytaniami i jak dotąd (po 14 dniach) nadal nie ma żadnej odpowiedzi.


RE: Platformy na które lepiej uważać - MaLiN - 06-06-2014 18:24

Pisałeś do supportu, czy bezpośrednio do Pani Marii?


RE: Platformy na które lepiej uważać - Inwestor25 - 17-06-2014 21:26

Do supportu pisałem, ale nie róbmy offtopu (sprawa rozwiązana).