Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA, co i jak ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: PPA, co i jak ? (/Temat-PPA-co-i-jak-90452)

Strony: 1 2


PPA, co i jak ? - TiRE - 03-05-2014 23:40

Siemka, mam parę pytań związanych z PPA.
1. Pierwsze moje pytanie dotyczy tego jaki hosting wybrac.
2. Drugie moje pytanie dotyczy tego czy wykupić własną domenę czy korzystać z blogger.com.
3. Trzecie moje pytanie dotyczy tego czy filmiki robić w języku angielskim. Także w tym pytaniu chodzi mi o bloga.
4. Czwarte moje pytanie jest związane z tym czy bloga napisać samemu czy korzystać z gotowych szablonów.
5. Kolejne moje pytanie jest związane z zarabianiem przez tworzenie haseł do plików na chomikuj i podawanie ich przez pobranie pliku tekstowego z hasłem. Na czym tu się dokładnei zarabia.
5. Ostatnie moje pytanie jest związane z tym na czym dokładnie zarabia sie na PPA. Czytając poradnik dotyczący PPA, nie dowiedziałem się z czego dokładnie są pieniądzę. Tak myśle, że za reklamy, które są dodane na naszego bloga.

To chyba tyle pytań
Jeżeli byście mogli podajcie linki, które znajcie i są związane z zarabianiem PPA.

Pozdrawiam i z góry dziękuję


RE: PPA, co i jak ? - makingmoney - 04-05-2014 04:14

...


RE: PPA, co i jak ? - Darven - 04-05-2014 11:11

2. A co jeżeli będę siedział na darmowej?


RE: PPA, co i jak ? - ErgePL - 04-05-2014 11:21

Mniej wiarygodne, ale da się zarobić.


RE: PPA, co i jak ? - TiRE - 04-05-2014 12:11

1. 2. Hmm jak narazie skorzystam chyba z blogspot. Słyszałem, że da się zarobić Big Grin


RE: PPA, co i jak ? - makingmoney - 04-05-2014 17:46

...


RE: PPA, co i jak ? - TiRE - 04-05-2014 18:18

na blogspocie usuwają z tego względu, że wysyłam fake linki > ?


RE: PPA, co i jak ? - Darven - 04-05-2014 18:59

W zasadzie co można jeszcze na takim bolgu robić oprócz jakiś haseł itd.?? Da sie zarabiać na jakiś ankietach czy innych pomniejszych pierdołacch?? Można wykorzystać blogi do m.i.n skracaczy czy subskrypcji SMS?


RE: PPA, co i jak ? - makingmoney - 04-05-2014 19:34

...


RE: PPA, co i jak ? - Qwik - 04-05-2014 19:36

Banują za treść która jest niezgodna z regulaminem.