Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co oznacza Impressions? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Co oznacza Impressions? (/Temat-Co-oznacza-Impressions-90420)



Co oznacza Impressions? - selfie - 03-05-2014 14:05

Witam bardzo serdecznie, jestem nowy a więc wypadałoby się przywitać więc Witam facepalm

Otóż jestem kompletnie zielony, no może nie tak kompletnie bo o stronach WWW co nie co wiem lecz dopiero na stronie którą zrobiłem wczoraj zaimplementował kody reklam. Mam stronę o tematyce erotycznej więc uznałem że najlepszym wyjściem będzie partnerstwo z ExoClick, moje pytanie jest następujące co oznacza Impressions obok Click? wydaję mi się że to wejścia na stronę ale nie jestem pewny więc z góry dziękuje za odpowiedź! Big Grin


[Obrazek: grafika.jpg]


RE: Co oznacza Impressions? - majlo - 03-05-2014 14:43

Impressions to ilość odsłon Twojej strony Wink


RE: Co oznacza Impressions? - selfie - 03-05-2014 15:29

Dzięki wielkie Big Grin


Co oznacza Impressions? - daniel42na - 03-05-2014 15:37

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.