Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam domene, mam hosting nie mam planu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mam domene, mam hosting nie mam planu (/Temat-Mam-domene-mam-hosting-nie-mam-planu-90406)



Mam domene, mam hosting nie mam planu - maselko1235 - 03-05-2014 10:15

Więc sprawa wygląda tak, jeden z mentorów olał trochę sprawę kazał mi zakupić domenę wraz z hostingiem co oczywiście zrobiłem to a jako że jestem zielony w tych sprawach zostałem z niczym domena z hackami końcówka .com
Jeśli ktoś nie jakiś pseudo mentor potrzebuję ambitnego uczniaka do podwyższenia swoich zarobków właśnie w tym kierunku oczywiście rejestracja z refa to zapraszam, nie trzeba mi tłumaczyć 500 razy co gdzie i jak nie zalewam pytaniami. Jeśli ktoś ma szydzić w tym temacie co to nie on niech się w ogóle nie odzywa zaczynam dopiero przygodę z Ppa a właściwie chciałbym ją zacząć jednak potrzebuje osoby która nieco mnie w ten świat wprowadzi.
Nie oczekuję wiele, tylko parę mądrych odpowiedzi na nurtujące mnie pytaniaSmile


RE: Mam domene, mam hosting nie mam planu - Admin - 03-05-2014 10:40

temat -> szukam mentora
szukajka nie gryzie.


Mam domene, mam hosting nie mam planu - Admin - 03-05-2014 10:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.