Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prepaid BZ WBK blokada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: prepaid BZ WBK blokada (/Temat-prepaid-BZ-WBK-blokada-90097)

Strony: 1 2 3


RE: prepaid BZ WBK blokada - lol_xxx - 29-04-2014 20:42

No cóż. Znam osobę, której taką kartę (zamówioną przez allegro) ukradli i wykorzystana została do naciągania przez tablicę. Znajomy karty nie rejestrował na swoje dane. Znajomego znaleźli po danych z allegro. Sprawa na policji przeciwko niemu ciągnie się od roku. Coś masz do dodania?


RE: prepaid BZ WBK blokada - KerPwn - 29-04-2014 20:46

@up
To że policja to znalazła nie oznacza że karta jest przypisana pod jego dane -.-


RE: prepaid BZ WBK blokada - lol_xxx - 29-04-2014 20:51

Ja tylko mówię jak to wygląda w praktyce. Dane wpisuj jakie chcesz ale i tak to Ty musisz się tłumaczyć co z kartą, ewentualnie komu kartę przekazałeś. Kupując kartę nawet przez ich sklep wklepują Twoje dane jako właściciela karty, a na jakie dane później to rejestrujesz to już Twoja sprawa.


RE: prepaid BZ WBK blokada - koza09 - 30-04-2014 05:58

@lol_xxx
Wystarczy że powiesz że karta sprzedana/zgubiona i nic Ci nie zrobią, karta jest teoretycznie na okaziciela.

Ponownie ponawiam pytanie o procedury odblokowania karty.


RE: prepaid BZ WBK blokada - xardas1020 - 30-04-2014 06:07

(29-04-2014 20:42)lol_xxx napisał(a):  No cóż. Znam osobę, której taką kartę (zamówioną przez allegro) ukradli i wykorzystana została do naciągania przez tablicę. Znajomy karty nie rejestrował na swoje dane. Znajomego znaleźli po danych z allegro. Sprawa na policji przeciwko niemu ciągnie się od roku. Coś masz do dodania?

jeśli kolega z niej korzystał, została mu skradziona to po kradzieży powinien zgłosić ten fakt i zablokować kartę
skoro tego nie zrobił to panowie niebiescy wygodni po co mają szukać domniemanego sprawcę jak mają tego co zakupił, sprawa prosta, statystyki wykrywalności im rosną
ewentualnie sąd może uniewinnić ale przez fakt braku zgłoszenia kradzieży i zablokowania karty kolega ma problem na własne życzenie


RE: prepaid BZ WBK blokada - marcel_kk - 30-04-2014 06:40

(29-04-2014 20:42)lol_xxx napisał(a):  No cóż. Znam osobę, której taką kartę (zamówioną przez allegro) ukradli i wykorzystana została do naciągania przez tablicę. Znajomy karty nie rejestrował na swoje dane. Znajomego znaleźli po danych z allegro. Sprawa na policji przeciwko niemu ciągnie się od roku. Coś masz do dodania?

No cóż, ja tez wiele osób znam...podpieraj się własnym doświadczeniem a nie opowieściami swoich ziomków.

(30-04-2014 05:58)koza09 napisał(a):  Ponownie ponawiam pytanie o procedury odblokowania karty.

Pozostał Ci telefon na infolinie, lub formularz kontaktowy:
https://prepaid.bzwbk.pl/kontakt.html
[Obrazek: 2dcaazo.jpg]


RE: prepaid BZ WBK blokada - Nju - 30-04-2014 06:49

Witam, jeśli na przykład wypłacę z jakiejś stronki 3000 zł to zostanie ona zaksięgowana na rachunku karty? czy przychodzące przelewy na karte prepaid są jakoś weryfikowane przez bank.


RE: prepaid BZ WBK blokada - lol_xxx - 30-04-2014 11:53

Panie Marcel. Rozumiem, że mój dobry znajomy dostaje wezwania na komendę 1-2 razy w miesiącu ot tak sobie. Ja swoją przygodę z kartami też zaliczyłem ale bardzo dużo osób używa kart prepaid z bardzo brzydkich celach i wolę gówna nie ruszać.

Piszę tylko by ostrzec dzieciarnię przed wyrabianiem głupot, bo z tego co widzę ostatnio na forum to jest jedno wielkie naciąganie, a później płacz na dziale prawnym, że ktoś grozi policją (często dość słusznie).

Pozdrawiam!


RE: prepaid BZ WBK blokada - Garett - 11-03-2015 20:10

Odświeżę trochę temat, posiadam kartę prepaid. Dziś idę do bankomatu a karta została zablokowana bo kiedyś podałem zły PIN 4 razy, dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi żebym udał się do placówki banku, no ale karta jest na inny dane. Nie wiem jak teraz odzyskać te pieniądze ;/


RE: prepaid BZ WBK blokada - linoskoczek - 11-03-2015 20:50

(11-03-2015 20:10)Garett napisał(a):  Odświeżę trochę temat, posiadam kartę prepaid. Dziś idę do bankomatu a karta została zablokowana bo kiedyś podałem zły PIN 4 razy, dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi żebym udał się do placówki banku, no ale karta jest na inny dane. Nie wiem jak teraz odzyskać te pieniądze ;/

Niestety nie odzyskasz.