Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prepaid BZ WBK blokada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: prepaid BZ WBK blokada (/Temat-prepaid-BZ-WBK-blokada-90097)

Strony: 1 2 3


prepaid BZ WBK blokada - koza09 - 27-04-2014 20:31

Jeżeli zablokują mi kartę prepaid to muszę zgłosić się do placówki po odblokowanie, czego ode mnie będą wymagać? Chodzi o to że w profilu na prepaid.bzwbk.pl mam podany zły PESEL i złą datę urodzenia, nie mogę tego zmienić. Kartę prepaid kupowałem w placówce na dowód osobisty. Będą jakieś problemy z ewentualnym odblokowaniem jej?
Lubią blokować karty po wypłacie większej kwoty z bankomatu.


RE: prepaid BZ WBK blokada - surfer0700 - 27-04-2014 20:35

Nigdy mi się nie zdarzyło żeby zablokowało mi kartę przy większej wypłaconej kwocie.
Może po prostu przekroczyłeś już próg obrotu rocznego 10.000 złotych?

Co do odblokowania Twojej karty to nie mam pojęcia jak zareagują na inne dane przypisane do karty. Domyślam się że możesz mieć problemy z jej odblokowaniem. Każdy powód dobry żeby zakosić komuś trochę hajsu.


RE: prepaid BZ WBK blokada - koza09 - 27-04-2014 20:43

Obecnie karta jest odblokowana, boje się o jej przyszłość Tongue
Miałem wcześniej kartę w BZWBK i po wypłacie 450zł została zablokowana, na karcie zostało 2zł więc ją połamałem i wyrzuciłem do kosza. Słyszałem też o przypadkach gdzie blokowali kartę w trosce o bezpieczeństwo karty. W sumie to bardzo dużo ludzi korzysta z takich kart aby robić przekręty.
Może napiszę maila do BZWBK o zmianę PESELU i daty urodzenia, ale boje się że zablokują mi konto i każą jeszcze coś potwierdzać, podobno tylko ten bank słynie z takiego blokowania. Ktoś nawet rozwinął skrót BZWBK - Blokujemy Ze Względów Bezpieczeństwa Karty.
Może ktoś już odblokowywał tę kartę?


RE: prepaid BZ WBK blokada - Duxone00 - 27-04-2014 22:58

Jak blokują karty po wypłacie środków z nich to może spróbuj takiej opcji

wystaw przedmiot na allegro byle co za 1zł + ustaw opcję wysyłki pocztą za powiedzmy 499zł

łączna kwota 500zł

następnie kup ten przedmiot jako nie zarejestrowany użytkownik płacąc kartą (tylko na produkty z wysyłką będziesz miał tą opcję)

po tej akcji raczej nie powinni Ci jej zablokować

ostatnio wymieniłem 50k pkt payback'a na 500zł w przedpłaconej prepaid bzwbk
i tak właśnie zrobiłem wystawiłem przedmiot kupiłem go i zapłaciłem Fraud kasy poleciał
i PayU normalnie wypłaciło a karty mam aktywne do dnia dzisiejszego nie zblokowane...


RE: prepaid BZ WBK blokada - koza09 - 28-04-2014 10:31

A potrafił by ktoś odpowiedzieć na pytanie czego wymagają w placówce już po zablokowaniu karty? Muszą się zgadzać dane w profilu na prepaid.bzwbk.pl z dowodem osobistym? Nie wystarczy sama karta i pin? Teoretycznie kartę można przekazywać innym osobom, zaś nie można zmieniać niektórych danych w profilu.


RE: prepaid BZ WBK blokada - Szaman1644 - 28-04-2014 10:38

Lepsze karty są w mBanku prepaid, nie potrzebna żadnych danych Smile


RE: prepaid BZ WBK blokada - tremen - 28-04-2014 10:47

a jeśli kupie taką karte na allegro obojętnie z jakiego banku to dane z mojego konta allegro są automatycznie danymi konta prepaid czy nic o mnie nie wiedzą??


RE: prepaid BZ WBK blokada - koza09 - 28-04-2014 21:47

Jeżeli kupuje się przez internet to nic o Tobie nie wiedzą.
Ponawiam pytanie o procedury odblokowania karty.


RE: prepaid BZ WBK blokada - lol_xxx - 29-04-2014 17:17

Nie gadajcie głupot. Jak kupujesz na allegro to karta jest przypisana pod Twoje dane.


RE: prepaid BZ WBK blokada - marcel_kk - 29-04-2014 18:37

(29-04-2014 17:17)lol_xxx napisał(a):  Nie gadajcie głupot. Jak kupujesz na allegro to karta jest przypisana pod Twoje dane.

Ty rozumiesz co piszesz ?
Najpierw kupujesz kartę w sklepie Banku na Allegro,
potem ją rejestrujesz, jak zarejestrowałeś ją na np. Kowalskiego czy Nowaka
to problemy zaczynają się w momencie blokady.
Zanim zaczniesz się wymądrzać to najpierw poczytaj ze zrozumieniem:
https://www.centrum24.pl/prepaid/index?index=1491
http://bank-zachodni-wbk.na.allegro.pl/