Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania (/Temat-Poradnik-jak-wykorzystac-portal-askspace-pl-do-zarabiania-90016)



Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - majeros - 26-04-2014 17:50

Poradnik jak wykorzystać askspace do zarabiania kasy!

Trzeba trochę czasu dla mnie to były 3 dniBig Grin
Chodzi mi o to żeby stać się "Fejmem"na askspace.pl
Można to wykorzystać do zarabiania lub zdobywania poleconych.Fejmom zawsze wierząBig Grin Mam 1 konto Fejma mogę sprzedać jak cośSmile
Podrzuca się tam im linki np darmowe doładowanie i uwierzą a jak ktoś chce poleconych to się ich oszukuje że np. "dam prezent jak zarejestrujesz się z tego linku:link"Działa sprawdzone w 100 %.Trzeba też zwracać uwagę do kogo się wysyła.Tam jest bardzo dużo dzieci wszyscy wiemy że właśnie tacy się nabierają.Osobiście teraz wykorzystuje ten sposób do zdobywania poleconych na firegits. Nieźle idzie gdy nie byłem fejmem to było trudniej.Jak ktoś chce to pisać na pw mogę sprzedać takie kontoSmileA fejma można łatwo zdobyć.Można spamować tym co odpowiadają na wszystkie pytania dużo takich ludzi tam jestSmile


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - K.O.M.B.E.K - 26-04-2014 18:16

To coś jak samosia?


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - ventopolska - 26-04-2014 18:37

@UP
To coś jak ask.fm pełno dzieci i gimbów. Właśnie próbuje coś na tym zarobić Smile


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - majeros - 26-04-2014 18:52

Na tym można w ciul kasy zarobić ta strona aż roi się od idiotówBig Grini poleceni wpadają przy okazjiTongue


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - Klin - 26-04-2014 19:25

co to "fejm" ?


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - majeros - 26-04-2014 19:29

fejm czyli najbardziej znana osobaBig Grin


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - Jumper002 - 26-04-2014 19:29

@Klin famous - sławny, popularny ;p


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - szufliko - 26-04-2014 19:35

Ja tam sporo poleconych zgarnalemWink


RE: Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - Gravity - 27-04-2014 10:22

A jak tam można być w top ? xdd


Poradnik jak wykorzystać portal askspace.pl do zarabiania - Hybrid1990 - 15-06-2021 22:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.