Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa kasa na kasyna lub pokera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowa kasa na kasyna lub pokera (/Temat-Darmowa-kasa-na-kasyna-lub-pokera-89979)



Darmowa kasa na kasyna lub pokera - dawid327 - 25-04-2014 23:28

Ostatnio pojawiło się kilka tematów odnośnie serwisu pokerstrategy.com ,który polecam ale jako serwis gdzie można się uczyć grać w pokera ale nie jako serwis który da wam darmowy kapitał na grę dostanie 10$ na jakiś gówniany poker room , gdzie gra nie będzie wam sprawiać przyjemności bo soft jest nie przyjemny i się zacina Wink Oczywiście są wypłacalni , sam dostałem tam swój pierwszy kapitał 50$ na PokerStars Wink i do dziś korzystam z tego roomu.

Jeśli chcecie dostać dużo więcej darmowej gotówki na pokera czy też do jakiegoś kasyna zdecydowanie bardziej polecam serwis :

[Obrazek: 1-468x60.gif]

Dostałem tutaj kilkanaście kapitałów na różne poker roomy oraz na różne kasyna. Strona jest angielsko języczna i posiada ogromną ilość zadowolonych użytkowników oraz rozdanych kapitałów.
Jeśli ktoś chce sobie trochę pogamblować w kasynach a nie chce przy tym tracić swojej kasy to jest to idealne rozwiązane pieniądze są zazwyczaj na naszym koncie w mniej niż 24h. Weryfikacja przebiega jak w każdym serwisie skan lub zdjęcie dowodu.
Po założeniu konta wchodzimy w zakładkę bankrolls i tam mamy do wyboru różne oferty , nie które nie są dostępne dla polaków ale i tak tych dostępnych jest całkiem sporo Wink

Prócz darmowych kapitałów fajną opcją jest to że za udzielanie się na forum dostajemy mobpoints za każdego treściwego posta dostajemy 10 punktów , dziennie można zebrać w ten sposób maksymalnie 50 punktów , dodatkowo jest jeszcze kilka codziennych konkursów w których również można wygrywać punkty od 1 do kilku tysięcy . Punkty te natomiast można wymienić na pieniądze 5000 mob points = 50$ , które można wypłacić na skrill , netteler lub na ich partnerski poker room Party Poker.

Myślę , że tyle wystarczy aby was zachęcić i zaciekawić jeśli będą jakieś pytania bardzo chętnie odpowiem , działam z tym serwisem całkiem długo i przepieprzyłem sporo ich kasy Lol ale co nie co też trafiło do mojej kieszeni Wink


RE: Darmowa kasa na kasyna lub pokera - Hybrid1990 - 13-06-2021 19:12

https://zarabiam.com/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.